Przedszkole Publiczne w Grabkowie
Przedszkole · publiczna · Grabkowo · gmina Kowal
Uczy się tu 24 uczniów.
To mniej niż w połowie placówek tej gminy — mediana wynosi tam 50 uczniów. Rejestr wykazuje w tej gminie 8 placówek.
Uczniowie
24
Oddziały
2
Uczniów na oddział
12
Numer RSPO
26363
Rodzaj wpisu
szkoła/placówka wchodząca w skład jednostki złożonej
Organ prowadzący
Gmina Kowal
Typ organu
Gmina
Inne placówki w gminie Kowal
- Niepubliczna Szkoła Podstawowa "Galileo" nr 1Szkoła podstawowa · 80 uczniów
- Szkoła Podstawowa im. Stanisława Staszica w GrabkowieSzkoła podstawowa · 77 uczniów
- Szkoła Podstawowa im. Stanisława Staszica w Grabkowie Szkoła Filialna w WięsławicachSzkoła podstawowa · 73 uczniów
- Gminne Niepubliczne Przedszkole IntegracyjnePrzedszkole · 50 uczniów
- Niepubliczne Przedszkole "Galileo" w NakonowiePrzedszkole · 38 uczniów
- Przedszkole Publiczne w WięsławicachPrzedszkole · 25 uczniów
- Zespół Szkolno-Przedszkolny w GrabkowieZespół szkół i placówek oświatowych
Najczęstsze pytania — Przedszkole Publiczne w Grabkowie
Ilu uczniów ma Przedszkole Publiczne w Grabkowie?
Do placówki Przedszkole Publiczne w Grabkowie (Grabkowo, gmina Kowal, pow. włocławski, woj. kujawsko-pomorskie) uczęszcza 24 uczniów w roku szkolnym 2024/2025. Mediana dla gminy to 50 uczniów — ta placówka ma mniej niż w połowie placówek tej gminy. Dane z rejestru placówek oświatowych (SIO), stan na 30 września.
Ile oddziałów ma Przedszkole Publiczne w Grabkowie i ilu uczniów przypada na oddział?
Placówka ma 2 oddziałów, czyli średnio 12 uczniów na oddział. Mediana dla gminy to 12 uczniów na oddział — ta placówka ma mniej więcej tyle, co w połowie placówek tej gminy. To liczebność sprawozdana do SIO, nie liczebność klasy na konkretnej lekcji.
Przedszkole Publiczne w Grabkowie — kto jest organem prowadzącym?
Organem prowadzącym jest Gmina Kowal. Placówka ma status: publiczna. Organ prowadzący odpowiada za finansowanie i organizację pracy placówki.
Gdzie znajduje się Przedszkole Publiczne w Grabkowie?
Przedszkole Publiczne w Grabkowie działa w: Grabkowo, gmina Kowal, pow. włocławski, woj. kujawsko-pomorskie. W tej gminie rejestr SIO wykazuje 8 placówek oświatowych.
Jaki numer RSPO ma Przedszkole Publiczne w Grabkowie?
Numer RSPO tej placówki to 26363. RSPO (Rejestr Szkół i Placówek Oświatowych) to identyfikator nadawany przez system SIO — nazwa placówki zmienia się przy reorganizacji, numer zostaje, więc to po nim łączymy dane z różnych roczników.
Przedszkole Publiczne w Grabkowie — skąd pochodzą te dane?
Dane pochodzą z publikacji zbiorczej Systemu Informacji Oświatowej (dane.gov.pl, zbiór 839), stan na 30 września. Pokazujemy skalę placówki – liczbę uczniów, oddziałów i nauczycieli – a nie wyniki nauczania: te nie są publikowane na poziomie pojedynczej szkoły. Metodologia: z-dykty.pl/metodologia.
Źródło: publikacja zbiorcza Systemu Informacji Oświatowej (dane.gov.pl, zbiór 839), stan na 30 września. Pokazujemy skalę placówki – liczbę uczniów, oddziałów i nauczycieli – a nie wyniki nauczania: te nie są publikowane na poziomie pojedynczej szkoły. Fakty o instytucjach, nie osobach (zasada #4/#5). Zbiór źródłowy ↗