Zespół Szkoły Podstawowej i Przedszkola w Niwce
Zespół szkół i placówek oświatowych · niepubliczna · Niwka · gmina Radłów
Nauczyciele
22
Numer RSPO
6651
Rodzaj wpisu
jednostka złożona
Organ prowadzący
Stowarzyszenie "Niwka Dzieciom"
Typ organu
Stowarzyszenia
Inne placówki w gminie Radłów
- Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Września 1939 R. w RadłowieSzkoła podstawowa · 291 uczniów
- Przedszkole Publiczne w RadłowiePrzedszkole · 136 uczniów
- Niepubliczna Szkoła Podstawowa w NiwceSzkoła podstawowa · 120 uczniów
- Szkoła Podstawowa im. Stanisława Wyspiańskiego w Woli RadłowskiejSzkoła podstawowa · 102 uczniów
- Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w ZabawieSzkoła podstawowa · 79 uczniów
- Niepubliczna Szkoła Podstawowa w PrzybysławicachSzkoła podstawowa · 71 uczniów
- Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Biskupicach RadłowskichSzkoła podstawowa · 48 uczniów
- Publiczne Przedszkole w Woli RadłowskiejPrzedszkole · 46 uczniów
Najczęstsze pytania — Zespół Szkoły Podstawowej i Przedszkola w Niwce
Zespół Szkoły Podstawowej i Przedszkola w Niwce — kto jest organem prowadzącym?
Organem prowadzącym jest Stowarzyszenie "Niwka Dzieciom". Placówka ma status: niepubliczna. Organ prowadzący odpowiada za finansowanie i organizację pracy placówki.
Gdzie znajduje się Zespół Szkoły Podstawowej i Przedszkola w Niwce?
Zespół Szkoły Podstawowej i Przedszkola w Niwce działa w: Niwka, gmina Radłów, pow. tarnowski, woj. małopolskie. W tej gminie rejestr SIO wykazuje 20 placówek oświatowych.
Jaki numer RSPO ma Zespół Szkoły Podstawowej i Przedszkola w Niwce?
Numer RSPO tej placówki to 6651. RSPO (Rejestr Szkół i Placówek Oświatowych) to identyfikator nadawany przez system SIO — nazwa placówki zmienia się przy reorganizacji, numer zostaje, więc to po nim łączymy dane z różnych roczników.
Zespół Szkoły Podstawowej i Przedszkola w Niwce — skąd pochodzą te dane?
Dane pochodzą z publikacji zbiorczej Systemu Informacji Oświatowej (dane.gov.pl, zbiór 839), stan na 30 września. Pokazujemy skalę placówki – liczbę uczniów, oddziałów i nauczycieli – a nie wyniki nauczania: te nie są publikowane na poziomie pojedynczej szkoły. Metodologia: z-dykty.pl/metodologia.
Źródło: publikacja zbiorcza Systemu Informacji Oświatowej (dane.gov.pl, zbiór 839), stan na 30 września. Pokazujemy skalę placówki – liczbę uczniów, oddziałów i nauczycieli – a nie wyniki nauczania: te nie są publikowane na poziomie pojedynczej szkoły. Fakty o instytucjach, nie osobach (zasada #4/#5). Zbiór źródłowy ↗