Zespół Szkolno-Przedszkolny w Żdżarach Publiczne Przedszkole w Żdżarach
Przedszkole · publiczna · Żdżary · gmina Bolesławiec
Uczy się tu 52 uczniów.
To więcej niż w połowie placówek tej gminy — mediana wynosi tam 46 uczniów. Rejestr wykazuje w tej gminie 22 placówek.
Uczniowie
52
Oddziały
3
Uczniów na oddział
17,3
Numer RSPO
105567
Rodzaj wpisu
szkoła/placówka wchodząca w skład jednostki złożonej
Organ prowadzący
Stowarzyszenie Rozwoju Wsi Żdżary i Wiewiórka
Typ organu
Stowarzyszenia
Inne placówki w gminie Bolesławiec
- Szkoła Podstawowa w Bolesławcu im. Korpusu Ochrony PograniczaSzkoła podstawowa · 158 uczniów
- Zespół Szkolno-Przedszkolny w Żdżarach Publiczna Szkoła Podstawowa w ŻdżarachSzkoła podstawowa · 71 uczniów
- Publiczne Przedszkole Samorządowe w BolesławcuPrzedszkole · 54 uczniów
- Zespół Szkolno-Przedszkolny w Mieleszynie Publiczna Szkoła Podstawowa w MieleszynieSzkoła podstawowa · 40 uczniów
- Zespół Szkolno-Przedszkolny w Chróścinie Publiczna Szkoła Podstawowa w ChróścinieSzkoła podstawowa · 33 uczniów
- Zespół Szkolno-Przedszkolny w Chróścinie Publiczne Przedszkole w ChróściniePrzedszkole · 17 uczniów
- Zespół Szkolno- Przedszkolny w Mieleszynie Publiczne Przedszkole w MieleszyniePrzedszkole · 12 uczniów
- Szkoła Podstawowa w ChróscinieSzkoła podstawowa
Najczęstsze pytania — Zespół Szkolno-Przedszkolny w Żdżarach Publiczne Przedszkole w Żdżarach
Ilu uczniów ma Zespół Szkolno-Przedszkolny w Żdżarach Publiczne Przedszkole w Żdżarach?
Do placówki Zespół Szkolno-Przedszkolny w Żdżarach Publiczne Przedszkole w Żdżarach (Żdżary, gmina Bolesławiec, pow. wieruszowski, woj. łódzkie) uczęszcza 52 uczniów w roku szkolnym 2024/2025. Mediana dla gminy to 46 uczniów — ta placówka ma więcej niż w połowie placówek tej gminy. Dane z rejestru placówek oświatowych (SIO), stan na 30 września.
Ile oddziałów ma Zespół Szkolno-Przedszkolny w Żdżarach Publiczne Przedszkole w Żdżarach i ilu uczniów przypada na oddział?
Placówka ma 3 oddziałów, czyli średnio 17,3 uczniów na oddział. Mediana dla gminy to 8,7 uczniów na oddział — ta placówka ma więcej niż w połowie placówek tej gminy. To liczebność sprawozdana do SIO, nie liczebność klasy na konkretnej lekcji.
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Żdżarach Publiczne Przedszkole w Żdżarach — kto jest organem prowadzącym?
Organem prowadzącym jest Stowarzyszenie Rozwoju Wsi Żdżary i Wiewiórka. Placówka ma status: publiczna. Organ prowadzący odpowiada za finansowanie i organizację pracy placówki.
Gdzie znajduje się Zespół Szkolno-Przedszkolny w Żdżarach Publiczne Przedszkole w Żdżarach?
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Żdżarach Publiczne Przedszkole w Żdżarach działa w: Żdżary, gmina Bolesławiec, pow. wieruszowski, woj. łódzkie. W tej gminie rejestr SIO wykazuje 22 placówek oświatowych.
Jaki numer RSPO ma Zespół Szkolno-Przedszkolny w Żdżarach Publiczne Przedszkole w Żdżarach?
Numer RSPO tej placówki to 105567. RSPO (Rejestr Szkół i Placówek Oświatowych) to identyfikator nadawany przez system SIO — nazwa placówki zmienia się przy reorganizacji, numer zostaje, więc to po nim łączymy dane z różnych roczników.
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Żdżarach Publiczne Przedszkole w Żdżarach — skąd pochodzą te dane?
Dane pochodzą z publikacji zbiorczej Systemu Informacji Oświatowej (dane.gov.pl, zbiór 839), stan na 30 września. Pokazujemy skalę placówki – liczbę uczniów, oddziałów i nauczycieli – a nie wyniki nauczania: te nie są publikowane na poziomie pojedynczej szkoły. Metodologia: z-dykty.pl/metodologia.
Źródło: publikacja zbiorcza Systemu Informacji Oświatowej (dane.gov.pl, zbiór 839), stan na 30 września. Pokazujemy skalę placówki – liczbę uczniów, oddziałów i nauczycieli – a nie wyniki nauczania: te nie są publikowane na poziomie pojedynczej szkoły. Fakty o instytucjach, nie osobach (zasada #4/#5). Zbiór źródłowy ↗