Zespół Szkolno Przedszkolny w Nowych Ręczajach
Zespół szkół i placówek oświatowych · publiczna · Nowe Ręczaje · gmina Poświętne
Nauczyciele
11
Numer RSPO
58527
Rodzaj wpisu
jednostka złożona
Organ prowadzący
Gmina Poświętne
Typ organu
Gmina
Inne placówki w gminie Poświętne
- Szkoła Podstawowa im. Porucznika Stanisława Lecha w PoświętnemSzkoła podstawowa · 283 uczniów
- Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Nowych RęczajachSzkoła podstawowa · 149 uczniów
- Przedszkole w PoświętnemPrzedszkole · 135 uczniów
- Szkoła Podstawowa im. Mjr. Henryka Dobrzańskiego "Hubala" w ZabrańcuSzkoła podstawowa · 105 uczniów
- Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych w PoświętnemLiceum ogólnokształcące · 101 uczniów
- Szkoła Podstawowa w MiędzylesiuSzkoła podstawowa · 91 uczniów
- Przedszkole w MiędzylesiuPrzedszkole · 51 uczniów
- Samorządowe Przedszkole w Nowych RęczajachPrzedszkole · 41 uczniów
Najczęstsze pytania — Zespół Szkolno Przedszkolny w Nowych Ręczajach
Zespół Szkolno Przedszkolny w Nowych Ręczajach — kto jest organem prowadzącym?
Organem prowadzącym jest Gmina Poświętne. Placówka ma status: publiczna. Organ prowadzący odpowiada za finansowanie i organizację pracy placówki.
Gdzie znajduje się Zespół Szkolno Przedszkolny w Nowych Ręczajach?
Zespół Szkolno Przedszkolny w Nowych Ręczajach działa w: Nowe Ręczaje, gmina Poświętne, pow. wołomiński, woj. mazowieckie. W tej gminie rejestr SIO wykazuje 22 placówek oświatowych.
Jaki numer RSPO ma Zespół Szkolno Przedszkolny w Nowych Ręczajach?
Numer RSPO tej placówki to 58527. RSPO (Rejestr Szkół i Placówek Oświatowych) to identyfikator nadawany przez system SIO — nazwa placówki zmienia się przy reorganizacji, numer zostaje, więc to po nim łączymy dane z różnych roczników.
Zespół Szkolno Przedszkolny w Nowych Ręczajach — skąd pochodzą te dane?
Dane pochodzą z publikacji zbiorczej Systemu Informacji Oświatowej (dane.gov.pl, zbiór 839), stan na 30 września. Pokazujemy skalę placówki – liczbę uczniów, oddziałów i nauczycieli – a nie wyniki nauczania: te nie są publikowane na poziomie pojedynczej szkoły. Metodologia: z-dykty.pl/metodologia.
Źródło: publikacja zbiorcza Systemu Informacji Oświatowej (dane.gov.pl, zbiór 839), stan na 30 września. Pokazujemy skalę placówki – liczbę uczniów, oddziałów i nauczycieli – a nie wyniki nauczania: te nie są publikowane na poziomie pojedynczej szkoły. Fakty o instytucjach, nie osobach (zasada #4/#5). Zbiór źródłowy ↗