Przejdź do treści
z-dykty.pl

Zespół Szkolno-Przedszkolny w Kup

Zespół szkół i placówek oświatowych · publiczna · Kup · gmina Dobrzeń Wielki

Nauczyciele

24

Numer RSPO

81523

Rodzaj wpisu

jednostka złożona

Organ prowadzący

Gmina Dobrzeń Wielki

Typ organu

Gmina

Inne placówki w gminie Dobrzeń Wielki

Wszystkie placówki gminy Dobrzeń Wielki

Najczęstsze pytania — Zespół Szkolno-Przedszkolny w Kup

Zespół Szkolno-Przedszkolny w Kup — kto jest organem prowadzącym?

Organem prowadzącym jest Gmina Dobrzeń Wielki. Placówka ma status: publiczna. Organ prowadzący odpowiada za finansowanie i organizację pracy placówki.

Gdzie znajduje się Zespół Szkolno-Przedszkolny w Kup?

Zespół Szkolno-Przedszkolny w Kup działa w: Kup, gmina Dobrzeń Wielki, pow. opolski, woj. opolskie. W tej gminie rejestr SIO wykazuje 21 placówek oświatowych.

Jaki numer RSPO ma Zespół Szkolno-Przedszkolny w Kup?

Numer RSPO tej placówki to 81523. RSPO (Rejestr Szkół i Placówek Oświatowych) to identyfikator nadawany przez system SIO — nazwa placówki zmienia się przy reorganizacji, numer zostaje, więc to po nim łączymy dane z różnych roczników.

Zespół Szkolno-Przedszkolny w Kup — skąd pochodzą te dane?

Dane pochodzą z publikacji zbiorczej Systemu Informacji Oświatowej (dane.gov.pl, zbiór 839), stan na 30 września. Pokazujemy skalę placówki – liczbę uczniów, oddziałów i nauczycieli – a nie wyniki nauczania: te nie są publikowane na poziomie pojedynczej szkoły. Metodologia: z-dykty.pl/metodologia.

Źródło: publikacja zbiorcza Systemu Informacji Oświatowej (dane.gov.pl, zbiór 839), stan na 30 września. Pokazujemy skalę placówki – liczbę uczniów, oddziałów i nauczycieli – a nie wyniki nauczania: te nie są publikowane na poziomie pojedynczej szkoły. Fakty o instytucjach, nie osobach (zasada #4/#5). Zbiór źródłowy ↗