Zespół Szkół w Kępicach
Zespół szkół i placówek oświatowych · publiczna · Kępice · gmina Kępice
Nauczyciele
29
Numer RSPO
42236
Rodzaj wpisu
jednostka złożona
Organ prowadzący
Gmina Kępice
Typ organu
Gmina
Inne placówki w gminie Kępice
- Szkoła Podstawowa im. Ppor. Tadeusza Bielaka w KępicachSzkoła podstawowa · 206 uczniów
- Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Andrzeja Grubby w PrzytockuSzkoła podstawowa · 184 uczniów
- Technikum Leśne w Warcinie im. Prof. Stanisława SokołowskiegoTechnikum · 175 uczniów
- Przedszkole Samorządowe w KępicachPrzedszkole · 105 uczniów
- Szkoła Podstawowa im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w BarcinieSzkoła podstawowa · 90 uczniów
- Szkoła Podstawowa w Warcinie im. Ks. Prałata Alfreda OsipowiczaSzkoła podstawowa · 78 uczniów
- Szkoła Podstawowa w KorzybiuSzkoła podstawowa · 74 uczniów
- Szkoła Podstawowa im. Janiny i Cyryla Zalewskich w BiesowicachSzkoła podstawowa · 66 uczniów
Najczęstsze pytania — Zespół Szkół w Kępicach
Zespół Szkół w Kępicach — kto jest organem prowadzącym?
Organem prowadzącym jest Gmina Kępice. Placówka ma status: publiczna. Organ prowadzący odpowiada za finansowanie i organizację pracy placówki.
Gdzie znajduje się Zespół Szkół w Kępicach?
Zespół Szkół w Kępicach działa w: Kępice, gmina Kępice, pow. słupski, woj. pomorskie. W tej gminie rejestr SIO wykazuje 11 placówek oświatowych.
Jaki numer RSPO ma Zespół Szkół w Kępicach?
Numer RSPO tej placówki to 42236. RSPO (Rejestr Szkół i Placówek Oświatowych) to identyfikator nadawany przez system SIO — nazwa placówki zmienia się przy reorganizacji, numer zostaje, więc to po nim łączymy dane z różnych roczników.
Zespół Szkół w Kępicach — skąd pochodzą te dane?
Dane pochodzą z publikacji zbiorczej Systemu Informacji Oświatowej (dane.gov.pl, zbiór 839), stan na 30 września. Pokazujemy skalę placówki – liczbę uczniów, oddziałów i nauczycieli – a nie wyniki nauczania: te nie są publikowane na poziomie pojedynczej szkoły. Metodologia: z-dykty.pl/metodologia.
Źródło: publikacja zbiorcza Systemu Informacji Oświatowej (dane.gov.pl, zbiór 839), stan na 30 września. Pokazujemy skalę placówki – liczbę uczniów, oddziałów i nauczycieli – a nie wyniki nauczania: te nie są publikowane na poziomie pojedynczej szkoły. Fakty o instytucjach, nie osobach (zasada #4/#5). Zbiór źródłowy ↗