Zespół Szkół Samorządowych w Sułkowicach-Łęgu
Zespół szkół i placówek oświatowych · publiczna · Sułkowice · gmina Andrychów
Nauczyciele
52
Numer RSPO
42400
Rodzaj wpisu
jednostka złożona
Organ prowadzący
Gmina Andrychów
Typ organu
Gmina
Inne placówki w gminie Andrychów
- Szkoła Podstawowa nr 2 Imienia Marii Konopnickiej w AndrychowieSzkoła podstawowa · 832 uczniów
- I Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie w AndrychowieLiceum ogólnokształcące · 803 uczniów
- Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Andrychowie - Technikum nr 1 im. Prof. Tadeusza Kotarbińskiego w AndrychowieTechnikum · 712 uczniów
- Szkoła Podstawowa nr 4 Imienia Mikołaja Kopernika w AndrychowieSzkoła podstawowa · 573 uczniów
- Szkoła Podstawowa nr 5 w AndrychowieSzkoła podstawowa · 393 uczniów
- Szkoła Podstawowa Imienia Mieszka i w RoczynachSzkoła podstawowa · 374 uczniów
- Szkoła Podstawowa Imienia Komisji Edukacji Narodowej w Sułkowicach- ŁęguSzkoła podstawowa · 366 uczniów
- Szkoła Podstawowa Imienia Majora Henryka Sucharskiego w InwałdzieSzkoła podstawowa · 338 uczniów
Najczęstsze pytania — Zespół Szkół Samorządowych w Sułkowicach-Łęgu
Zespół Szkół Samorządowych w Sułkowicach-Łęgu — kto jest organem prowadzącym?
Organem prowadzącym jest Gmina Andrychów. Placówka ma status: publiczna. Organ prowadzący odpowiada za finansowanie i organizację pracy placówki.
Gdzie znajduje się Zespół Szkół Samorządowych w Sułkowicach-Łęgu?
Zespół Szkół Samorządowych w Sułkowicach-Łęgu działa w: Sułkowice, gmina Andrychów, pow. wadowicki, woj. małopolskie. W tej gminie rejestr SIO wykazuje 59 placówek oświatowych.
Jaki numer RSPO ma Zespół Szkół Samorządowych w Sułkowicach-Łęgu?
Numer RSPO tej placówki to 42400. RSPO (Rejestr Szkół i Placówek Oświatowych) to identyfikator nadawany przez system SIO — nazwa placówki zmienia się przy reorganizacji, numer zostaje, więc to po nim łączymy dane z różnych roczników.
Zespół Szkół Samorządowych w Sułkowicach-Łęgu — skąd pochodzą te dane?
Dane pochodzą z publikacji zbiorczej Systemu Informacji Oświatowej (dane.gov.pl, zbiór 839), stan na 30 września. Pokazujemy skalę placówki – liczbę uczniów, oddziałów i nauczycieli – a nie wyniki nauczania: te nie są publikowane na poziomie pojedynczej szkoły. Metodologia: z-dykty.pl/metodologia.
Źródło: publikacja zbiorcza Systemu Informacji Oświatowej (dane.gov.pl, zbiór 839), stan na 30 września. Pokazujemy skalę placówki – liczbę uczniów, oddziałów i nauczycieli – a nie wyniki nauczania: te nie są publikowane na poziomie pojedynczej szkoły. Fakty o instytucjach, nie osobach (zasada #4/#5). Zbiór źródłowy ↗