Zespół Szkół Alternatywnych w Kłodzku
Zespół szkół i placówek oświatowych · niepubliczna · Kłodzko · gmina Kłodzko
Nauczyciele
22
Numer RSPO
92547
Rodzaj wpisu
jednostka złożona
Organ prowadzący
Zespół Szkół Alternatywnych Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością
Typ organu
Spółki Handlowe
Inne placówki w gminie Kłodzko
- Technikum nr 1 im. Prof. Wacława Żenczykowskiego w KłodzkuTechnikum · 836 uczniów
- I Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Chrobrego w KłodzkuLiceum ogólnokształcące · 823 uczniów
- Szkoła Podstawowa nr 3 im. Kpt. Stanisława BetlejaSzkoła podstawowa · 702 uczniów
- Technikum nr 2 w KłodzkuTechnikum · 671 uczniów
- Medyczna Szkoła Policealna w KłodzkuSzkoła policealna · 374 uczniów
- Szkoła Podstawowa nr 7Szkoła podstawowa · 292 uczniów
- Szkoła Podstawowa nr 1 im. Adama MickiewiczaSzkoła podstawowa · 282 uczniów
- Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Pawła II w KłodzkuSzkoła podstawowa · 269 uczniów
Najczęstsze pytania — Zespół Szkół Alternatywnych w Kłodzku
Zespół Szkół Alternatywnych w Kłodzku — kto jest organem prowadzącym?
Organem prowadzącym jest Zespół Szkół Alternatywnych Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością. Placówka ma status: niepubliczna. Organ prowadzący odpowiada za finansowanie i organizację pracy placówki.
Gdzie znajduje się Zespół Szkół Alternatywnych w Kłodzku?
Zespół Szkół Alternatywnych w Kłodzku działa w: Kłodzko, gmina Kłodzko, pow. kłodzki, woj. dolnośląskie. W tej gminie rejestr SIO wykazuje 64 placówek oświatowych.
Jaki numer RSPO ma Zespół Szkół Alternatywnych w Kłodzku?
Numer RSPO tej placówki to 92547. RSPO (Rejestr Szkół i Placówek Oświatowych) to identyfikator nadawany przez system SIO — nazwa placówki zmienia się przy reorganizacji, numer zostaje, więc to po nim łączymy dane z różnych roczników.
Zespół Szkół Alternatywnych w Kłodzku — skąd pochodzą te dane?
Dane pochodzą z publikacji zbiorczej Systemu Informacji Oświatowej (dane.gov.pl, zbiór 839), stan na 30 września. Pokazujemy skalę placówki – liczbę uczniów, oddziałów i nauczycieli – a nie wyniki nauczania: te nie są publikowane na poziomie pojedynczej szkoły. Metodologia: z-dykty.pl/metodologia.
Źródło: publikacja zbiorcza Systemu Informacji Oświatowej (dane.gov.pl, zbiór 839), stan na 30 września. Pokazujemy skalę placówki – liczbę uczniów, oddziałów i nauczycieli – a nie wyniki nauczania: te nie są publikowane na poziomie pojedynczej szkoły. Fakty o instytucjach, nie osobach (zasada #4/#5). Zbiór źródłowy ↗