Zespół Placówek Oświatowych w Zwierzynie
Zespół szkół i placówek oświatowych · publiczna · Zwierzyn · gmina Zwierzyn
Nauczyciele
30
Numer RSPO
269439
Rodzaj wpisu
jednostka złożona
Organ prowadzący
Gmina Zwierzyn
Typ organu
Gmina
Inne placówki w gminie Zwierzyn
- Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w ZwierzynieSzkoła podstawowa · 194 uczniów
- Szkoła Podstawowa im. Pierwszych Osadników w Górkach NoteckichSzkoła podstawowa · 105 uczniów
- Szkoła Podstawowa im. Św. Huberta w GościmcuSzkoła podstawowa · 92 uczniów
- Gminne Przedszkole w ZwierzyniePrzedszkole · 66 uczniów
Najczęstsze pytania — Zespół Placówek Oświatowych w Zwierzynie
Zespół Placówek Oświatowych w Zwierzynie — kto jest organem prowadzącym?
Organem prowadzącym jest Gmina Zwierzyn. Placówka ma status: publiczna. Organ prowadzący odpowiada za finansowanie i organizację pracy placówki.
Gdzie znajduje się Zespół Placówek Oświatowych w Zwierzynie?
Zespół Placówek Oświatowych w Zwierzynie działa w: Zwierzyn, gmina Zwierzyn, pow. strzelecko-drezdenecki, woj. lubuskie. W tej gminie rejestr SIO wykazuje 5 placówek oświatowych.
Jaki numer RSPO ma Zespół Placówek Oświatowych w Zwierzynie?
Numer RSPO tej placówki to 269439. RSPO (Rejestr Szkół i Placówek Oświatowych) to identyfikator nadawany przez system SIO — nazwa placówki zmienia się przy reorganizacji, numer zostaje, więc to po nim łączymy dane z różnych roczników.
Zespół Placówek Oświatowych w Zwierzynie — skąd pochodzą te dane?
Dane pochodzą z publikacji zbiorczej Systemu Informacji Oświatowej (dane.gov.pl, zbiór 839), stan na 30 września. Pokazujemy skalę placówki – liczbę uczniów, oddziałów i nauczycieli – a nie wyniki nauczania: te nie są publikowane na poziomie pojedynczej szkoły. Metodologia: z-dykty.pl/metodologia.
Źródło: publikacja zbiorcza Systemu Informacji Oświatowej (dane.gov.pl, zbiór 839), stan na 30 września. Pokazujemy skalę placówki – liczbę uczniów, oddziałów i nauczycieli – a nie wyniki nauczania: te nie są publikowane na poziomie pojedynczej szkoły. Fakty o instytucjach, nie osobach (zasada #4/#5). Zbiór źródłowy ↗