Przejdź do treści
z-dykty.pl

Zespół Placówek Oświatowych w Stojeszynie Pierwszym

Zespół szkół i placówek oświatowych · publiczna · Stojeszyn Pierwszy · gmina Modliborzyce

Nauczyciele

24

Numer RSPO

5176

Rodzaj wpisu

jednostka złożona

Organ prowadzący

Gmina Modliborzyce

Typ organu

Gmina

Inne placówki w gminie Modliborzyce

Wszystkie placówki gminy Modliborzyce

Najczęstsze pytania — Zespół Placówek Oświatowych w Stojeszynie Pierwszym

Zespół Placówek Oświatowych w Stojeszynie Pierwszym — kto jest organem prowadzącym?

Organem prowadzącym jest Gmina Modliborzyce. Placówka ma status: publiczna. Organ prowadzący odpowiada za finansowanie i organizację pracy placówki.

Gdzie znajduje się Zespół Placówek Oświatowych w Stojeszynie Pierwszym?

Zespół Placówek Oświatowych w Stojeszynie Pierwszym działa w: Stojeszyn Pierwszy, gmina Modliborzyce, pow. janowski, woj. lubelskie. W tej gminie rejestr SIO wykazuje 10 placówek oświatowych.

Jaki numer RSPO ma Zespół Placówek Oświatowych w Stojeszynie Pierwszym?

Numer RSPO tej placówki to 5176. RSPO (Rejestr Szkół i Placówek Oświatowych) to identyfikator nadawany przez system SIO — nazwa placówki zmienia się przy reorganizacji, numer zostaje, więc to po nim łączymy dane z różnych roczników.

Zespół Placówek Oświatowych w Stojeszynie Pierwszym — skąd pochodzą te dane?

Dane pochodzą z publikacji zbiorczej Systemu Informacji Oświatowej (dane.gov.pl, zbiór 839), stan na 30 września. Pokazujemy skalę placówki – liczbę uczniów, oddziałów i nauczycieli – a nie wyniki nauczania: te nie są publikowane na poziomie pojedynczej szkoły. Metodologia: z-dykty.pl/metodologia.

Źródło: publikacja zbiorcza Systemu Informacji Oświatowej (dane.gov.pl, zbiór 839), stan na 30 września. Pokazujemy skalę placówki – liczbę uczniów, oddziałów i nauczycieli – a nie wyniki nauczania: te nie są publikowane na poziomie pojedynczej szkoły. Fakty o instytucjach, nie osobach (zasada #4/#5). Zbiór źródłowy ↗