Przejdź do treści
z-dykty.pl

Zespół Placówek Edukacyjno-Opiekuńczo-Wychowawczych w Wielkich Drogach

Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy · publiczna · Wielkie Drogi · gmina Skawina

Nauczyciele

32

Numer RSPO

20783

Rodzaj wpisu

jednostka złożona

Organ prowadzący

Województwo Małopolskie

Typ organu

Samorząd województwa

Inne placówki w gminie Skawina

Wszystkie placówki gminy Skawina

Najczęstsze pytania — Zespół Placówek Edukacyjno-Opiekuńczo-Wychowawczych w Wielkich Drogach

Zespół Placówek Edukacyjno-Opiekuńczo-Wychowawczych w Wielkich Drogach — kto jest organem prowadzącym?

Organem prowadzącym jest Województwo Małopolskie. Placówka ma status: publiczna. Organ prowadzący odpowiada za finansowanie i organizację pracy placówki.

Gdzie znajduje się Zespół Placówek Edukacyjno-Opiekuńczo-Wychowawczych w Wielkich Drogach?

Zespół Placówek Edukacyjno-Opiekuńczo-Wychowawczych w Wielkich Drogach działa w: Wielkie Drogi, gmina Skawina, pow. krakowski, woj. małopolskie. W tej gminie rejestr SIO wykazuje 75 placówek oświatowych.

Jaki numer RSPO ma Zespół Placówek Edukacyjno-Opiekuńczo-Wychowawczych w Wielkich Drogach?

Numer RSPO tej placówki to 20783. RSPO (Rejestr Szkół i Placówek Oświatowych) to identyfikator nadawany przez system SIO — nazwa placówki zmienia się przy reorganizacji, numer zostaje, więc to po nim łączymy dane z różnych roczników.

Zespół Placówek Edukacyjno-Opiekuńczo-Wychowawczych w Wielkich Drogach — skąd pochodzą te dane?

Dane pochodzą z publikacji zbiorczej Systemu Informacji Oświatowej (dane.gov.pl, zbiór 839), stan na 30 września. Pokazujemy skalę placówki – liczbę uczniów, oddziałów i nauczycieli – a nie wyniki nauczania: te nie są publikowane na poziomie pojedynczej szkoły. Metodologia: z-dykty.pl/metodologia.

Źródło: publikacja zbiorcza Systemu Informacji Oświatowej (dane.gov.pl, zbiór 839), stan na 30 września. Pokazujemy skalę placówki – liczbę uczniów, oddziałów i nauczycieli – a nie wyniki nauczania: te nie są publikowane na poziomie pojedynczej szkoły. Fakty o instytucjach, nie osobach (zasada #4/#5). Zbiór źródłowy ↗