Terapeutyczny Punkt Przedszkolny Senso Szkraby
Punkt przedszkolny · niepubliczna · Gostyń · gmina Gostyń
Nauczyciele
1
Numer RSPO
482764
Rodzaj wpisu
samodzielna
Organ prowadzący
Łukasz Roszyk
Typ organu
Osoba Fizyczna - Pracodawca
Inne placówki w gminie Gostyń
- Szkoła Podstawowa nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi im. Czarnego Legionu w GostyniuSzkoła podstawowa · 640 uczniów
- Szkoła Podstawowa nr 5 im. Ks. Franciszka Olejniczaka w GostyniuSzkoła podstawowa · 566 uczniów
- Technikum w Zespole Szkół Zawodowych im. Powstańców Wielkopolskich w GostyniuTechnikum · 566 uczniów
- Szkoła Podstawowa nr 2 im. Gen. Tadeusza Kutrzeby w GostyniuSzkoła podstawowa · 528 uczniów
- Szkoła Podstawowa nr 3 z Oddziałami Dwujęzycznymi w GostyniuSzkoła podstawowa · 516 uczniów
- Branżowa Szkoła I Stopnia w Zespole Szkół Zawodowych im. Powstańców Wielkopolskich w GostyniuBranżowa szkoła I stopnia · 397 uczniów
- Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi w Zespole Szkół Ogólnokształcących im. Ziemi Gostyńskiej w GostyniuLiceum ogólnokształcące · 392 uczniów
- Szkoła Podstawowa im. Janusza Kusocińskiego w DaleszynieSzkoła podstawowa · 197 uczniów
Najczęstsze pytania — Terapeutyczny Punkt Przedszkolny Senso Szkraby
Terapeutyczny Punkt Przedszkolny Senso Szkraby — kto jest organem prowadzącym?
Organem prowadzącym jest Łukasz Roszyk. Placówka ma status: niepubliczna. Organ prowadzący odpowiada za finansowanie i organizację pracy placówki.
Gdzie znajduje się Terapeutyczny Punkt Przedszkolny Senso Szkraby?
Terapeutyczny Punkt Przedszkolny Senso Szkraby działa w: Gostyń, gmina Gostyń, pow. gostyński, woj. wielkopolskie. W tej gminie rejestr SIO wykazuje 50 placówek oświatowych.
Jaki numer RSPO ma Terapeutyczny Punkt Przedszkolny Senso Szkraby?
Numer RSPO tej placówki to 482764. RSPO (Rejestr Szkół i Placówek Oświatowych) to identyfikator nadawany przez system SIO — nazwa placówki zmienia się przy reorganizacji, numer zostaje, więc to po nim łączymy dane z różnych roczników.
Terapeutyczny Punkt Przedszkolny Senso Szkraby — skąd pochodzą te dane?
Dane pochodzą z publikacji zbiorczej Systemu Informacji Oświatowej (dane.gov.pl, zbiór 839), stan na 30 września. Pokazujemy skalę placówki – liczbę uczniów, oddziałów i nauczycieli – a nie wyniki nauczania: te nie są publikowane na poziomie pojedynczej szkoły. Metodologia: z-dykty.pl/metodologia.
Źródło: publikacja zbiorcza Systemu Informacji Oświatowej (dane.gov.pl, zbiór 839), stan na 30 września. Pokazujemy skalę placówki – liczbę uczniów, oddziałów i nauczycieli – a nie wyniki nauczania: te nie są publikowane na poziomie pojedynczej szkoły. Fakty o instytucjach, nie osobach (zasada #4/#5). Zbiór źródłowy ↗