Terapeutyczny Punkt Przedszkolny "Parasolka"
Punkt przedszkolny · niepubliczna · Mników · gmina Liszki
Uczy się tu 10 uczniów.
To mniej niż w połowie placówek tej gminy — mediana wynosi tam 89 uczniów. Rejestr wykazuje w tej gminie 32 placówek.
Uczniowie
10
Oddziały
1
Nauczyciele
7
Uczniów na oddział
10
Na jednego nauczyciela przypada 1,4 uczniów. Liczby pochodzą ze stanu na 30 września (2024/2025) – to skala placówki, nie ocena jej pracy.
Numer RSPO
479151
Rodzaj wpisu
samodzielna
Organ prowadzący
Maria Sadowska
Typ organu
Osoba fizyczna
Inne placówki w gminie Liszki
- Liceum Ogólnokształcące im. Josephine Gebert w Centrum Edukacyjnym "Radosna Nowina 2000" w PiekarachLiceum ogólnokształcące · 529 uczniów
- Szkoła Podstawowa im. Kard. Stefana Wyszyńskiego w KryspinowieSzkoła podstawowa · 295 uczniów
- Szkoła Podstawowa im. Św. Jana Kantego w LiszkachSzkoła podstawowa · 287 uczniów
- Szkoła Podstawowa im. Antoniego Sewiołka w CzułowieSzkoła podstawowa · 235 uczniów
- Szkoła Podstawowa im. Jana Długosza w PiekarachSzkoła podstawowa · 229 uczniów
- Szkoła Podstawowa im. Króla Jana III Sobieskiego w RącznejSzkoła podstawowa · 203 uczniów
- Szkoła Podstawowa im. Św. Matki Teresy z Kalkuty w CholerzynieSzkoła podstawowa · 193 uczniów
- Szkoła Podstawowa im. Kpt. Pil. Mieczysława MedweckiegoSzkoła podstawowa · 186 uczniów
Najczęstsze pytania — Terapeutyczny Punkt Przedszkolny "Parasolka"
Ilu uczniów ma Terapeutyczny Punkt Przedszkolny "Parasolka"?
Do placówki Terapeutyczny Punkt Przedszkolny "Parasolka" (Mników, gmina Liszki, pow. krakowski, woj. małopolskie) uczęszcza 10 uczniów w roku szkolnym 2024/2025. Mediana dla gminy to 88,5 uczniów — ta placówka ma mniej niż w połowie placówek tej gminy. Dane z rejestru placówek oświatowych (SIO), stan na 30 września.
Ile oddziałów ma Terapeutyczny Punkt Przedszkolny "Parasolka" i ilu uczniów przypada na oddział?
Placówka ma 1 oddziałów, czyli średnio 10 uczniów na oddział. Mediana dla gminy to 17,1 uczniów na oddział — ta placówka ma mniej niż w połowie placówek tej gminy. To liczebność sprawozdana do SIO, nie liczebność klasy na konkretnej lekcji.
Ilu nauczycieli ma Terapeutyczny Punkt Przedszkolny "Parasolka"?
W placówce pracuje 7 nauczycieli, czyli na jednego nauczyciela przypada 1,4 uczniów. Liczba obejmuje wszystkie formy zatrudnienia sprawozdane do SIO.
Terapeutyczny Punkt Przedszkolny "Parasolka" — kto jest organem prowadzącym?
Organem prowadzącym jest Maria Sadowska. Placówka ma status: niepubliczna. Organ prowadzący odpowiada za finansowanie i organizację pracy placówki.
Gdzie znajduje się Terapeutyczny Punkt Przedszkolny "Parasolka"?
Terapeutyczny Punkt Przedszkolny "Parasolka" działa w: Mników, gmina Liszki, pow. krakowski, woj. małopolskie. W tej gminie rejestr SIO wykazuje 32 placówek oświatowych.
Jaki numer RSPO ma Terapeutyczny Punkt Przedszkolny "Parasolka"?
Numer RSPO tej placówki to 479151. RSPO (Rejestr Szkół i Placówek Oświatowych) to identyfikator nadawany przez system SIO — nazwa placówki zmienia się przy reorganizacji, numer zostaje, więc to po nim łączymy dane z różnych roczników.
Terapeutyczny Punkt Przedszkolny "Parasolka" — skąd pochodzą te dane?
Dane pochodzą z publikacji zbiorczej Systemu Informacji Oświatowej (dane.gov.pl, zbiór 839), stan na 30 września. Pokazujemy skalę placówki – liczbę uczniów, oddziałów i nauczycieli – a nie wyniki nauczania: te nie są publikowane na poziomie pojedynczej szkoły. Metodologia: z-dykty.pl/metodologia.
Źródło: publikacja zbiorcza Systemu Informacji Oświatowej (dane.gov.pl, zbiór 839), stan na 30 września. Pokazujemy skalę placówki – liczbę uczniów, oddziałów i nauczycieli – a nie wyniki nauczania: te nie są publikowane na poziomie pojedynczej szkoły. Fakty o instytucjach, nie osobach (zasada #4/#5). Zbiór źródłowy ↗