Technikum w Krośnie Odrzańskim
Technikum · publiczna · Krosno Odrzańskie · gmina Krosno Odrzańskie
Uczy się tu 146 uczniów.
To więcej niż w połowie placówek tej gminy — mediana wynosi tam 118 uczniów. Rejestr wykazuje w tej gminie 26 placówek.
Uczniowie
146
Oddziały
6
Uczniów na oddział
24,3
Numer RSPO
74166
Rodzaj wpisu
szkoła/placówka wchodząca w skład jednostki złożonej
Organ prowadzący
Powiat Krośnieński
Typ organu
Powiat ziemski
Inne placówki w gminie Krosno Odrzańskie
- Szkoła Podstawowa nr 3 im. Ignacego ŁukasiewiczaSzkoła podstawowa · 624 uczniów
- Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana KilińskiegoSzkoła podstawowa · 385 uczniów
- Liceum Ogólnokształcące w Krośnie OdrzańskimLiceum ogólnokształcące · 251 uczniów
- Branżowa Szkoła I Stopnia w Krośnie OdrzańskimBranżowa szkoła I stopnia · 197 uczniów
- Zespół Szkolno-Przedszkolny Szkoła Podstawowa nr 1 im. Marii Skłodowskiej - CurieSzkoła podstawowa · 194 uczniów
- Przedszkole nr 4Przedszkole · 190 uczniów
- Przedszkole nr 2Przedszkole · 126 uczniów
- Zespół Edukacyjny w Osiecznicy - Szkoła Podstawowa im. Kawalerów Orderu UśmiechuSzkoła podstawowa · 119 uczniów
Najczęstsze pytania — Technikum w Krośnie Odrzańskim
Ilu uczniów ma Technikum w Krośnie Odrzańskim?
Do placówki Technikum w Krośnie Odrzańskim (Krosno Odrzańskie, gmina Krosno Odrzańskie, pow. krośnieński, woj. lubuskie) uczęszcza 146 uczniów w roku szkolnym 2024/2025. Mediana dla gminy to 117,5 uczniów — ta placówka ma więcej niż w połowie placówek tej gminy. Dane z rejestru placówek oświatowych (SIO), stan na 30 września.
Ile oddziałów ma Technikum w Krośnie Odrzańskim i ilu uczniów przypada na oddział?
Placówka ma 6 oddziałów, czyli średnio 24,3 uczniów na oddział. Mediana dla gminy to 19,8 uczniów na oddział — ta placówka ma więcej niż w połowie placówek tej gminy. To liczebność sprawozdana do SIO, nie liczebność klasy na konkretnej lekcji.
Technikum w Krośnie Odrzańskim — kto jest organem prowadzącym?
Organem prowadzącym jest Powiat Krośnieński. Placówka ma status: publiczna. Organ prowadzący odpowiada za finansowanie i organizację pracy placówki.
Gdzie znajduje się Technikum w Krośnie Odrzańskim?
Technikum w Krośnie Odrzańskim działa w: Krosno Odrzańskie, gmina Krosno Odrzańskie, pow. krośnieński, woj. lubuskie. W tej gminie rejestr SIO wykazuje 26 placówek oświatowych.
Jaki numer RSPO ma Technikum w Krośnie Odrzańskim?
Numer RSPO tej placówki to 74166. RSPO (Rejestr Szkół i Placówek Oświatowych) to identyfikator nadawany przez system SIO — nazwa placówki zmienia się przy reorganizacji, numer zostaje, więc to po nim łączymy dane z różnych roczników.
Technikum w Krośnie Odrzańskim — skąd pochodzą te dane?
Dane pochodzą z publikacji zbiorczej Systemu Informacji Oświatowej (dane.gov.pl, zbiór 839), stan na 30 września. Pokazujemy skalę placówki – liczbę uczniów, oddziałów i nauczycieli – a nie wyniki nauczania: te nie są publikowane na poziomie pojedynczej szkoły. Metodologia: z-dykty.pl/metodologia.
Źródło: publikacja zbiorcza Systemu Informacji Oświatowej (dane.gov.pl, zbiór 839), stan na 30 września. Pokazujemy skalę placówki – liczbę uczniów, oddziałów i nauczycieli – a nie wyniki nauczania: te nie są publikowane na poziomie pojedynczej szkoły. Fakty o instytucjach, nie osobach (zasada #4/#5). Zbiór źródłowy ↗