Przejdź do treści
z-dykty.pl

Technikum w Kętach Zakładu Doskonalenia Zawodowego w Katowicach

Technikum · niepubliczna · Kęty · gmina Kęty

Uczy się tu 80 uczniów.

To mniej niż w połowie placówek tej gminy — mediana wynosi tam 115 uczniów. Rejestr wykazuje w tej gminie 57 placówek.

Uczniowie

80

Oddziały

7

Uczniów na oddział

11,4

Numer RSPO

130615

Rodzaj wpisu

samodzielna

Organ prowadzący

Zakład Doskonalenia Zawodowego w Katowicach

Typ organu

Stowarzyszenia

Inne placówki w gminie Kęty

Wszystkie placówki gminy Kęty

Najczęstsze pytania — Technikum w Kętach Zakładu Doskonalenia Zawodowego w Katowicach

Ilu uczniów ma Technikum w Kętach Zakładu Doskonalenia Zawodowego w Katowicach?

Do placówki Technikum w Kętach Zakładu Doskonalenia Zawodowego w Katowicach (Kęty, gmina Kęty, pow. oświęcimski, woj. małopolskie) uczęszcza 80 uczniów w roku szkolnym 2024/2025. Mediana dla gminy to 114,5 uczniów — ta placówka ma mniej niż w połowie placówek tej gminy. Dane z rejestru placówek oświatowych (SIO), stan na 30 września.

Ile oddziałów ma Technikum w Kętach Zakładu Doskonalenia Zawodowego w Katowicach i ilu uczniów przypada na oddział?

Placówka ma 7 oddziałów, czyli średnio 11,4 uczniów na oddział. Mediana dla gminy to 20,4 uczniów na oddział — ta placówka ma mniej niż w połowie placówek tej gminy. To liczebność sprawozdana do SIO, nie liczebność klasy na konkretnej lekcji.

Technikum w Kętach Zakładu Doskonalenia Zawodowego w Katowicach — kto jest organem prowadzącym?

Organem prowadzącym jest Zakład Doskonalenia Zawodowego w Katowicach. Placówka ma status: niepubliczna. Organ prowadzący odpowiada za finansowanie i organizację pracy placówki.

Gdzie znajduje się Technikum w Kętach Zakładu Doskonalenia Zawodowego w Katowicach?

Technikum w Kętach Zakładu Doskonalenia Zawodowego w Katowicach działa w: Kęty, gmina Kęty, pow. oświęcimski, woj. małopolskie. W tej gminie rejestr SIO wykazuje 57 placówek oświatowych.

Jaki numer RSPO ma Technikum w Kętach Zakładu Doskonalenia Zawodowego w Katowicach?

Numer RSPO tej placówki to 130615. RSPO (Rejestr Szkół i Placówek Oświatowych) to identyfikator nadawany przez system SIO — nazwa placówki zmienia się przy reorganizacji, numer zostaje, więc to po nim łączymy dane z różnych roczników.

Technikum w Kętach Zakładu Doskonalenia Zawodowego w Katowicach — skąd pochodzą te dane?

Dane pochodzą z publikacji zbiorczej Systemu Informacji Oświatowej (dane.gov.pl, zbiór 839), stan na 30 września. Pokazujemy skalę placówki – liczbę uczniów, oddziałów i nauczycieli – a nie wyniki nauczania: te nie są publikowane na poziomie pojedynczej szkoły. Metodologia: z-dykty.pl/metodologia.

Źródło: publikacja zbiorcza Systemu Informacji Oświatowej (dane.gov.pl, zbiór 839), stan na 30 września. Pokazujemy skalę placówki – liczbę uczniów, oddziałów i nauczycieli – a nie wyniki nauczania: te nie są publikowane na poziomie pojedynczej szkoły. Fakty o instytucjach, nie osobach (zasada #4/#5). Zbiór źródłowy ↗