Szkoła Specjalna Przysposabiająca do Pracy w SOSW w Zp w Łukowie
Szkoła specjalna przysposabiająca do pracy · publiczna · Łuków · gmina Łuków
Uczy się tu 30 uczniów.
To mniej niż w połowie placówek tej gminy — mediana wynosi tam 122 uczniów. Rejestr wykazuje w tej gminie 63 placówek.
Uczniowie
30
Oddziały
10
Uczniów na oddział
3
Numer RSPO
111121
Rodzaj wpisu
szkoła/placówka wchodząca w skład jednostki złożonej
Organ prowadzący
Powiat Łukowski
Typ organu
Powiat ziemski
Inne placówki w gminie Łuków
- Technikum nr 3 w ŁukowieTechnikum · 1075 uczniów
- Szkoła Podstawowa nr 1 im. Ks. Grzegorza Piramowicza w ŁukowieSzkoła podstawowa · 820 uczniów
- I Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w ŁukowieLiceum ogólnokształcące · 762 uczniów
- Szkoła Podstawowa nr 5 im. Gen. Władysława Sikorskiego w ŁukowieSzkoła podstawowa · 679 uczniów
- Technikum nr 1 w ŁukowieTechnikum · 593 uczniów
- Szkoła Podstawowa nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi im. Bronisława Chącińskiego w ŁukowieSzkoła podstawowa · 589 uczniów
- Szkoła Podstawowa nr 2 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Ks. Stanisława Konarskiego w ŁukowieSzkoła podstawowa · 535 uczniów
- IV Liceum Ogólnokształcące im. Jana Pawła II w ŁukowieLiceum ogólnokształcące · 484 uczniów
Najczęstsze pytania — Szkoła Specjalna Przysposabiająca do Pracy w SOSW w Zp w Łukowie
Ilu uczniów ma Szkoła Specjalna Przysposabiająca do Pracy w SOSW w Zp w Łukowie?
Do placówki Szkoła Specjalna Przysposabiająca do Pracy w SOSW w Zp w Łukowie (Łuków, gmina Łuków, pow. łukowski, woj. lubelskie) uczęszcza 30 uczniów w roku szkolnym 2024/2025. Mediana dla gminy to 122 uczniów — ta placówka ma mniej niż w połowie placówek tej gminy. Dane z rejestru placówek oświatowych (SIO), stan na 30 września.
Ile oddziałów ma Szkoła Specjalna Przysposabiająca do Pracy w SOSW w Zp w Łukowie i ilu uczniów przypada na oddział?
Placówka ma 10 oddziałów, czyli średnio 3 uczniów na oddział. Mediana dla gminy to 21,7 uczniów na oddział — ta placówka ma mniej niż w połowie placówek tej gminy. To liczebność sprawozdana do SIO, nie liczebność klasy na konkretnej lekcji.
Szkoła Specjalna Przysposabiająca do Pracy w SOSW w Zp w Łukowie — kto jest organem prowadzącym?
Organem prowadzącym jest Powiat Łukowski. Placówka ma status: publiczna. Organ prowadzący odpowiada za finansowanie i organizację pracy placówki.
Gdzie znajduje się Szkoła Specjalna Przysposabiająca do Pracy w SOSW w Zp w Łukowie?
Szkoła Specjalna Przysposabiająca do Pracy w SOSW w Zp w Łukowie działa w: Łuków, gmina Łuków, pow. łukowski, woj. lubelskie. W tej gminie rejestr SIO wykazuje 63 placówek oświatowych.
Jaki numer RSPO ma Szkoła Specjalna Przysposabiająca do Pracy w SOSW w Zp w Łukowie?
Numer RSPO tej placówki to 111121. RSPO (Rejestr Szkół i Placówek Oświatowych) to identyfikator nadawany przez system SIO — nazwa placówki zmienia się przy reorganizacji, numer zostaje, więc to po nim łączymy dane z różnych roczników.
Szkoła Specjalna Przysposabiająca do Pracy w SOSW w Zp w Łukowie — skąd pochodzą te dane?
Dane pochodzą z publikacji zbiorczej Systemu Informacji Oświatowej (dane.gov.pl, zbiór 839), stan na 30 września. Pokazujemy skalę placówki – liczbę uczniów, oddziałów i nauczycieli – a nie wyniki nauczania: te nie są publikowane na poziomie pojedynczej szkoły. Metodologia: z-dykty.pl/metodologia.
Źródło: publikacja zbiorcza Systemu Informacji Oświatowej (dane.gov.pl, zbiór 839), stan na 30 września. Pokazujemy skalę placówki – liczbę uczniów, oddziałów i nauczycieli – a nie wyniki nauczania: te nie są publikowane na poziomie pojedynczej szkoły. Fakty o instytucjach, nie osobach (zasada #4/#5). Zbiór źródłowy ↗