Szkoła Policealna w Głuchołazach Stacjonarna i Zaoczna
Szkoła policealna · publiczna · Głuchołazy · gmina Głuchołazy
Numer RSPO
114137
Rodzaj wpisu
szkoła/placówka wchodząca w skład jednostki złożonej
Organ prowadzący
Powiat Nyski
Typ organu
Powiat ziemski
Inne placówki w gminie Głuchołazy
- Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w GłuchołazachSzkoła podstawowa · 361 uczniów
- Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 im. Józefa Wybickiego w GłuchołazachSzkoła podstawowa · 332 uczniów
- Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3 im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w GłuchołazachSzkoła podstawowa · 314 uczniów
- Publiczne Przedszkole nr 2 im. Niezapominajka w GłuchołazachPrzedszkole · 194 uczniów
- Publiczne Przedszkole nr 1 Im."bajka" w GłuchołazachPrzedszkole · 145 uczniów
- Państwowa Szkoła Muzyczna I St. im. Jerzego Hellera w GłuchołazachSzkoła muzyczna I stopnia · 135 uczniów
- Publiczna Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w BodzanowieSzkoła podstawowa · 129 uczniów
- Technikum w GłuchołazachTechnikum · 99 uczniów
Najczęstsze pytania — Szkoła Policealna w Głuchołazach Stacjonarna i Zaoczna
Szkoła Policealna w Głuchołazach Stacjonarna i Zaoczna — kto jest organem prowadzącym?
Organem prowadzącym jest Powiat Nyski. Placówka ma status: publiczna. Organ prowadzący odpowiada za finansowanie i organizację pracy placówki.
Gdzie znajduje się Szkoła Policealna w Głuchołazach Stacjonarna i Zaoczna?
Szkoła Policealna w Głuchołazach Stacjonarna i Zaoczna działa w: Głuchołazy, gmina Głuchołazy, pow. nyski, woj. opolskie. W tej gminie rejestr SIO wykazuje 28 placówek oświatowych.
Jaki numer RSPO ma Szkoła Policealna w Głuchołazach Stacjonarna i Zaoczna?
Numer RSPO tej placówki to 114137. RSPO (Rejestr Szkół i Placówek Oświatowych) to identyfikator nadawany przez system SIO — nazwa placówki zmienia się przy reorganizacji, numer zostaje, więc to po nim łączymy dane z różnych roczników.
Szkoła Policealna w Głuchołazach Stacjonarna i Zaoczna — skąd pochodzą te dane?
Dane pochodzą z publikacji zbiorczej Systemu Informacji Oświatowej (dane.gov.pl, zbiór 839), stan na 30 września. Pokazujemy skalę placówki – liczbę uczniów, oddziałów i nauczycieli – a nie wyniki nauczania: te nie są publikowane na poziomie pojedynczej szkoły. Metodologia: z-dykty.pl/metodologia.
Źródło: publikacja zbiorcza Systemu Informacji Oświatowej (dane.gov.pl, zbiór 839), stan na 30 września. Pokazujemy skalę placówki – liczbę uczniów, oddziałów i nauczycieli – a nie wyniki nauczania: te nie są publikowane na poziomie pojedynczej szkoły. Fakty o instytucjach, nie osobach (zasada #4/#5). Zbiór źródłowy ↗