Szkoła Policealna Centrum Edukacji Policealnej w Słubicach
Szkoła policealna · niepubliczna · Słubice · gmina Słubice
Uczy się tu 40 uczniów.
To mniej niż w połowie placówek tej gminy — mediana wynosi tam 103 uczniów. Rejestr wykazuje w tej gminie 38 placówek.
Uczniowie
40
Oddziały
1
Uczniów na oddział
40
Numer RSPO
484139
Rodzaj wpisu
samodzielna
Organ prowadzący
Janusz Musiał
Typ organu
Osoba fizyczna
Inne placówki w gminie Słubice
- Szkoła Podstawowa nr 1 im. Mikołaja Kopernika w SłubicachSzkoła podstawowa · 649 uczniów
- Szkoła Podstawowa nr 2 im. Tadeusza Kościuszki w SłubicachSzkoła podstawowa · 617 uczniów
- Liceum Ogólnokształcące w Zespole Szkół Licealnych im. Zbigniewa Herberta w SłubicachLiceum ogólnokształcące · 431 uczniów
- Szkoła Podstawowa nr 3 im. Stefana Czarnieckiego w SłubicachSzkoła podstawowa · 365 uczniów
- Technikum nr 2 im. Inż. Tadeusza Tańskiego w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w SłubicachTechnikum · 352 uczniów
- Technikum nr 1 w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w SłubicachTechnikum · 283 uczniów
- Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego w KunowicachSzkoła podstawowa · 219 uczniów
- Przedszkole Samorządowe nr 2 "Pinokio" w SłubicachPrzedszkole · 179 uczniów
Najczęstsze pytania — Szkoła Policealna Centrum Edukacji Policealnej w Słubicach
Ilu uczniów ma Szkoła Policealna Centrum Edukacji Policealnej w Słubicach?
Do placówki Szkoła Policealna Centrum Edukacji Policealnej w Słubicach (Słubice, gmina Słubice, pow. słubicki, woj. lubuskie) uczęszcza 40 uczniów w roku szkolnym 2025/2026. Mediana dla gminy to 103 uczniów — ta placówka ma mniej niż w połowie placówek tej gminy. Dane z rejestru placówek oświatowych (SIO), stan na 30 września.
Ile oddziałów ma Szkoła Policealna Centrum Edukacji Policealnej w Słubicach i ilu uczniów przypada na oddział?
Placówka ma 1 oddziałów, czyli średnio 40 uczniów na oddział. Mediana dla gminy to 16,1 uczniów na oddział — ta placówka ma więcej niż w połowie placówek tej gminy. To liczebność sprawozdana do SIO, nie liczebność klasy na konkretnej lekcji.
Szkoła Policealna Centrum Edukacji Policealnej w Słubicach — kto jest organem prowadzącym?
Organem prowadzącym jest Janusz Musiał. Placówka ma status: niepubliczna. Organ prowadzący odpowiada za finansowanie i organizację pracy placówki.
Gdzie znajduje się Szkoła Policealna Centrum Edukacji Policealnej w Słubicach?
Szkoła Policealna Centrum Edukacji Policealnej w Słubicach działa w: Słubice, gmina Słubice, pow. słubicki, woj. lubuskie. W tej gminie rejestr SIO wykazuje 38 placówek oświatowych.
Jaki numer RSPO ma Szkoła Policealna Centrum Edukacji Policealnej w Słubicach?
Numer RSPO tej placówki to 484139. RSPO (Rejestr Szkół i Placówek Oświatowych) to identyfikator nadawany przez system SIO — nazwa placówki zmienia się przy reorganizacji, numer zostaje, więc to po nim łączymy dane z różnych roczników.
Szkoła Policealna Centrum Edukacji Policealnej w Słubicach — skąd pochodzą te dane?
Dane pochodzą z publikacji zbiorczej Systemu Informacji Oświatowej (dane.gov.pl, zbiór 839), stan na 30 września. Pokazujemy skalę placówki – liczbę uczniów, oddziałów i nauczycieli – a nie wyniki nauczania: te nie są publikowane na poziomie pojedynczej szkoły. Metodologia: z-dykty.pl/metodologia.
Źródło: publikacja zbiorcza Systemu Informacji Oświatowej (dane.gov.pl, zbiór 839), stan na 30 września. Pokazujemy skalę placówki – liczbę uczniów, oddziałów i nauczycieli – a nie wyniki nauczania: te nie są publikowane na poziomie pojedynczej szkoły. Fakty o instytucjach, nie osobach (zasada #4/#5). Zbiór źródłowy ↗