Szkoła Podstawowa w Wyszanowie
Szkoła podstawowa · publiczna · Wyszanów · gmina Wieruszów
Uczy się tu 106 uczniów.
To mniej niż w połowie placówek tej gminy — mediana wynosi tam 152 uczniów. Rejestr wykazuje w tej gminie 22 placówek.
Uczniowie
106
Oddziały
10
Nauczyciele
17
Uczniów na oddział
10,6
Na jednego nauczyciela przypada 6,2 uczniów. Liczby pochodzą ze stanu na 30 września (2024/2025) – to skala placówki, nie ocena jej pracy.
Numer RSPO
49738
Rodzaj wpisu
samodzielna
Organ prowadzący
Gmina Wieruszów
Typ organu
Gmina
Inne placówki w gminie Wieruszów
- Technikum w Zespole Szkół Ponadpodstawowych im. Stanisława StaszicaTechnikum · 637 uczniów
- Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka w WieruszowieSzkoła podstawowa · 397 uczniów
- Szkoła Podstawowa nr 3 im. Jana Pawła II w WieruszowieSzkoła podstawowa · 364 uczniów
- Szkoła Podstawowa nr 2 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w WieruszowieSzkoła podstawowa · 350 uczniów
- Branżowa Szkoła I Stopnia w Zespole Szkół Ponadpodstawowych im. Stanisława Staszica w WieruszowieBranżowa szkoła I stopnia · 264 uczniów
- Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w WieruszowieLiceum ogólnokształcące · 193 uczniów
- Szkoła Podstawowa im. Krolowej Jadwigi w PieczyskachSzkoła podstawowa · 185 uczniów
- Przedszkole nr 2 w WieruszowiePrzedszkole · 152 uczniów
Najczęstsze pytania — Szkoła Podstawowa w Wyszanowie
Ilu uczniów ma Szkoła Podstawowa w Wyszanowie?
Do placówki Szkoła Podstawowa w Wyszanowie (Wyszanów, gmina Wieruszów, pow. wieruszowski, woj. łódzkie) uczęszcza 106 uczniów w roku szkolnym 2024/2025. Mediana dla gminy to 152 uczniów — ta placówka ma mniej niż w połowie placówek tej gminy. Dane z rejestru placówek oświatowych (SIO), stan na 30 września.
Ile oddziałów ma Szkoła Podstawowa w Wyszanowie i ilu uczniów przypada na oddział?
Placówka ma 10 oddziałów, czyli średnio 10,6 uczniów na oddział. Mediana dla gminy to 21 uczniów na oddział — ta placówka ma mniej niż w połowie placówek tej gminy. To liczebność sprawozdana do SIO, nie liczebność klasy na konkretnej lekcji.
Ilu nauczycieli ma Szkoła Podstawowa w Wyszanowie?
W placówce pracuje 17 nauczycieli, czyli na jednego nauczyciela przypada 6,2 uczniów. Liczba obejmuje wszystkie formy zatrudnienia sprawozdane do SIO.
Szkoła Podstawowa w Wyszanowie — kto jest organem prowadzącym?
Organem prowadzącym jest Gmina Wieruszów. Placówka ma status: publiczna. Organ prowadzący odpowiada za finansowanie i organizację pracy placówki.
Gdzie znajduje się Szkoła Podstawowa w Wyszanowie?
Szkoła Podstawowa w Wyszanowie działa w: Wyszanów, gmina Wieruszów, pow. wieruszowski, woj. łódzkie. W tej gminie rejestr SIO wykazuje 22 placówek oświatowych.
Jaki numer RSPO ma Szkoła Podstawowa w Wyszanowie?
Numer RSPO tej placówki to 49738. RSPO (Rejestr Szkół i Placówek Oświatowych) to identyfikator nadawany przez system SIO — nazwa placówki zmienia się przy reorganizacji, numer zostaje, więc to po nim łączymy dane z różnych roczników.
Szkoła Podstawowa w Wyszanowie — skąd pochodzą te dane?
Dane pochodzą z publikacji zbiorczej Systemu Informacji Oświatowej (dane.gov.pl, zbiór 839), stan na 30 września. Pokazujemy skalę placówki – liczbę uczniów, oddziałów i nauczycieli – a nie wyniki nauczania: te nie są publikowane na poziomie pojedynczej szkoły. Metodologia: z-dykty.pl/metodologia.
Źródło: publikacja zbiorcza Systemu Informacji Oświatowej (dane.gov.pl, zbiór 839), stan na 30 września. Pokazujemy skalę placówki – liczbę uczniów, oddziałów i nauczycieli – a nie wyniki nauczania: te nie są publikowane na poziomie pojedynczej szkoły. Fakty o instytucjach, nie osobach (zasada #4/#5). Zbiór źródłowy ↗