Szkoła Podstawowa w Tuchomiu
Szkoła podstawowa · publiczna · Tuchom · gmina Żukowo
Uczy się tu 280 uczniów.
To więcej niż w połowie placówek tej gminy — mediana wynosi tam 74 uczniów. Rejestr wykazuje w tej gminie 69 placówek.
Uczniowie
280
Oddziały
14
Nauczyciele
30
Uczniów na oddział
20
Na jednego nauczyciela przypada 9,3 uczniów. Liczby pochodzą ze stanu na 30 września (2024/2025) – to skala placówki, nie ocena jej pracy.
Numer RSPO
15206
Rodzaj wpisu
samodzielna
Organ prowadzący
Gmina Żukowo
Typ organu
Gmina
Inne placówki w gminie Żukowo
- Szkoła Podstawowa nr 1 im. Ks. Prałata Józefa Bigusa w BaninieSzkoła podstawowa · 1191 uczniów
- Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Heweliusza w ŻukowieSzkoła podstawowa · 902 uczniów
- Szkoła Podstawowa nr 1 im. Obrońców Wybrzeża w ŻukowieSzkoła podstawowa · 661 uczniów
- Szkoła Podstawowa im. Ppor. Klemensa Wickiego w PępowieSzkoła podstawowa · 650 uczniów
- Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w ChwaszczynieSzkoła podstawowa · 627 uczniów
- Szkoła Podstawowa nr 2 w BaninieSzkoła podstawowa · 555 uczniów
- Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w LeźnieSzkoła podstawowa · 487 uczniów
- Zespół Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Żukowie, Technikum im. Książąt Pomorskich w ŻukowieTechnikum · 473 uczniów
Najczęstsze pytania — Szkoła Podstawowa w Tuchomiu
Ilu uczniów ma Szkoła Podstawowa w Tuchomiu?
Do placówki Szkoła Podstawowa w Tuchomiu (Tuchom, gmina Żukowo, pow. kartuski, woj. pomorskie) uczęszcza 280 uczniów w roku szkolnym 2024/2025. Mediana dla gminy to 74 uczniów — ta placówka ma więcej niż w połowie placówek tej gminy. Dane z rejestru placówek oświatowych (SIO), stan na 30 września.
Ile oddziałów ma Szkoła Podstawowa w Tuchomiu i ilu uczniów przypada na oddział?
Placówka ma 14 oddziałów, czyli średnio 20 uczniów na oddział. Mediana dla gminy to 19 uczniów na oddział — ta placówka ma mniej więcej tyle, co w połowie placówek tej gminy. To liczebność sprawozdana do SIO, nie liczebność klasy na konkretnej lekcji.
Ilu nauczycieli ma Szkoła Podstawowa w Tuchomiu?
W placówce pracuje 30 nauczycieli, czyli na jednego nauczyciela przypada 9,3 uczniów. Liczba obejmuje wszystkie formy zatrudnienia sprawozdane do SIO.
Szkoła Podstawowa w Tuchomiu — kto jest organem prowadzącym?
Organem prowadzącym jest Gmina Żukowo. Placówka ma status: publiczna. Organ prowadzący odpowiada za finansowanie i organizację pracy placówki.
Gdzie znajduje się Szkoła Podstawowa w Tuchomiu?
Szkoła Podstawowa w Tuchomiu działa w: Tuchom, gmina Żukowo, pow. kartuski, woj. pomorskie. W tej gminie rejestr SIO wykazuje 69 placówek oświatowych.
Jaki numer RSPO ma Szkoła Podstawowa w Tuchomiu?
Numer RSPO tej placówki to 15206. RSPO (Rejestr Szkół i Placówek Oświatowych) to identyfikator nadawany przez system SIO — nazwa placówki zmienia się przy reorganizacji, numer zostaje, więc to po nim łączymy dane z różnych roczników.
Szkoła Podstawowa w Tuchomiu — skąd pochodzą te dane?
Dane pochodzą z publikacji zbiorczej Systemu Informacji Oświatowej (dane.gov.pl, zbiór 839), stan na 30 września. Pokazujemy skalę placówki – liczbę uczniów, oddziałów i nauczycieli – a nie wyniki nauczania: te nie są publikowane na poziomie pojedynczej szkoły. Metodologia: z-dykty.pl/metodologia.
Źródło: publikacja zbiorcza Systemu Informacji Oświatowej (dane.gov.pl, zbiór 839), stan na 30 września. Pokazujemy skalę placówki – liczbę uczniów, oddziałów i nauczycieli – a nie wyniki nauczania: te nie są publikowane na poziomie pojedynczej szkoły. Fakty o instytucjach, nie osobach (zasada #4/#5). Zbiór źródłowy ↗