Szkoła Podstawowa w Starym Koźlu
Szkoła podstawowa · publiczna · Stare Koźle · gmina Bierawa
Uczy się tu 199 uczniów.
To więcej niż w połowie placówek tej gminy — mediana wynosi tam 99 uczniów. Rejestr wykazuje w tej gminie 9 placówek.
Uczniowie
199
Oddziały
13
Uczniów na oddział
15,3
Numer RSPO
16402
Rodzaj wpisu
szkoła/placówka wchodząca w skład jednostki złożonej
Organ prowadzący
Gmina Bierawa
Typ organu
Gmina
Inne placówki w gminie Bierawa
- Szkoła Podstawowa w DziergowicachSzkoła podstawowa · 141 uczniów
- Szkoła Podstawowa z Nauczaniem Języka Mniejszości Narodowej - Języka Niemieckiego im. Josepha Freiherra Von Eichendorffa w SolarniSzkoła podstawowa · 128 uczniów
- Publiczna Szkoła Podstawowa w Starej KuźniSzkoła podstawowa · 113 uczniów
- Publiczne Przedszkole w Bierawie z Siedzibą w Bierawie przy Ul. Dąbrowy 4Przedszkole · 84 uczniów
- Przedszkole w DziergowicachPrzedszkole · 73 uczniów
- Publiczne Przedszkole w Starym KoźluPrzedszkole · 45 uczniów
- Publiczne Przedszkole w Kotlarni z Siedzibą w Kotlarni, przy Ul. Gliwickiej 34Przedszkole · 40 uczniów
- Zespół Szkolno-Przedszkolny w Starym KoźluZespół szkół i placówek oświatowych
Najczęstsze pytania — Szkoła Podstawowa w Starym Koźlu
Ilu uczniów ma Szkoła Podstawowa w Starym Koźlu?
Do placówki Szkoła Podstawowa w Starym Koźlu (Stare Koźle, gmina Bierawa, pow. kędzierzyńsko-kozielski, woj. opolskie) uczęszcza 199 uczniów w roku szkolnym 2024/2025. Mediana dla gminy to 98,5 uczniów — ta placówka ma więcej niż w połowie placówek tej gminy. Dane z rejestru placówek oświatowych (SIO), stan na 30 września.
Ile oddziałów ma Szkoła Podstawowa w Starym Koźlu i ilu uczniów przypada na oddział?
Placówka ma 13 oddziałów, czyli średnio 15,3 uczniów na oddział. Mediana dla gminy to 16,8 uczniów na oddział — ta placówka ma mniej więcej tyle, co w połowie placówek tej gminy. To liczebność sprawozdana do SIO, nie liczebność klasy na konkretnej lekcji.
Szkoła Podstawowa w Starym Koźlu — kto jest organem prowadzącym?
Organem prowadzącym jest Gmina Bierawa. Placówka ma status: publiczna. Organ prowadzący odpowiada za finansowanie i organizację pracy placówki.
Gdzie znajduje się Szkoła Podstawowa w Starym Koźlu?
Szkoła Podstawowa w Starym Koźlu działa w: Stare Koźle, gmina Bierawa, pow. kędzierzyńsko-kozielski, woj. opolskie. W tej gminie rejestr SIO wykazuje 9 placówek oświatowych.
Jaki numer RSPO ma Szkoła Podstawowa w Starym Koźlu?
Numer RSPO tej placówki to 16402. RSPO (Rejestr Szkół i Placówek Oświatowych) to identyfikator nadawany przez system SIO — nazwa placówki zmienia się przy reorganizacji, numer zostaje, więc to po nim łączymy dane z różnych roczników.
Szkoła Podstawowa w Starym Koźlu — skąd pochodzą te dane?
Dane pochodzą z publikacji zbiorczej Systemu Informacji Oświatowej (dane.gov.pl, zbiór 839), stan na 30 września. Pokazujemy skalę placówki – liczbę uczniów, oddziałów i nauczycieli – a nie wyniki nauczania: te nie są publikowane na poziomie pojedynczej szkoły. Metodologia: z-dykty.pl/metodologia.
Źródło: publikacja zbiorcza Systemu Informacji Oświatowej (dane.gov.pl, zbiór 839), stan na 30 września. Pokazujemy skalę placówki – liczbę uczniów, oddziałów i nauczycieli – a nie wyniki nauczania: te nie są publikowane na poziomie pojedynczej szkoły. Fakty o instytucjach, nie osobach (zasada #4/#5). Zbiór źródłowy ↗