Szkoła Podstawowa w Sławianowie
Szkoła podstawowa · publiczna · Sławianowo · gmina Złotów
Uczy się tu 92 uczniów.
To mniej więcej tyle, ile w połowie placówek tej gminy — mediana wynosi tam 92 uczniów. Rejestr wykazuje w tej gminie 13 placówek.
Uczniowie
92
Oddziały
10
Nauczyciele
21
Uczniów na oddział
9,2
Na jednego nauczyciela przypada 4,4 uczniów. Liczby pochodzą ze stanu na 30 września (2024/2025) – to skala placówki, nie ocena jej pracy.
Numer RSPO
61397
Rodzaj wpisu
samodzielna
Organ prowadzący
Gmina Złotów
Typ organu
Gmina
Inne placówki w gminie Złotów
- Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w ŚwiętejSzkoła podstawowa · 276 uczniów
- Szkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy w RadawnicySzkoła podstawowa · 268 uczniów
- Szkoła Podstawowa im. Marii Kilar w KleszczynieSzkoła podstawowa · 149 uczniów
- Niepubliczna Szkoła Podstawowa w StawnicySzkoła podstawowa · 93 uczniów
- Szkoła Podstawowa im. Tony'ego Halika w GórznejSzkoła podstawowa · 90 uczniów
- Społeczna Szkoła Podstawowa w ZalesiuSzkoła podstawowa · 50 uczniów
- Szkoła Podstawowa w RadawnicySzkoła podstawowa · 35 uczniów
- Szkoła Policealna nr 1 w RadawnicySzkoła policealna · 23 uczniów
Najczęstsze pytania — Szkoła Podstawowa w Sławianowie
Ilu uczniów ma Szkoła Podstawowa w Sławianowie?
Do placówki Szkoła Podstawowa w Sławianowie (Sławianowo, gmina Złotów, pow. złotowski, woj. wielkopolskie) uczęszcza 92 uczniów w roku szkolnym 2024/2025. Mediana dla gminy to 92 uczniów — ta placówka ma mniej więcej tyle, co w połowie placówek tej gminy. Dane z rejestru placówek oświatowych (SIO), stan na 30 września.
Ile oddziałów ma Szkoła Podstawowa w Sławianowie i ilu uczniów przypada na oddział?
Placówka ma 10 oddziałów, czyli średnio 9,2 uczniów na oddział. Mediana dla gminy to 10,3 uczniów na oddział — ta placówka ma mniej niż w połowie placówek tej gminy. To liczebność sprawozdana do SIO, nie liczebność klasy na konkretnej lekcji.
Ilu nauczycieli ma Szkoła Podstawowa w Sławianowie?
W placówce pracuje 21 nauczycieli, czyli na jednego nauczyciela przypada 4,4 uczniów. Liczba obejmuje wszystkie formy zatrudnienia sprawozdane do SIO.
Szkoła Podstawowa w Sławianowie — kto jest organem prowadzącym?
Organem prowadzącym jest Gmina Złotów. Placówka ma status: publiczna. Organ prowadzący odpowiada za finansowanie i organizację pracy placówki.
Gdzie znajduje się Szkoła Podstawowa w Sławianowie?
Szkoła Podstawowa w Sławianowie działa w: Sławianowo, gmina Złotów, pow. złotowski, woj. wielkopolskie. W tej gminie rejestr SIO wykazuje 13 placówek oświatowych.
Jaki numer RSPO ma Szkoła Podstawowa w Sławianowie?
Numer RSPO tej placówki to 61397. RSPO (Rejestr Szkół i Placówek Oświatowych) to identyfikator nadawany przez system SIO — nazwa placówki zmienia się przy reorganizacji, numer zostaje, więc to po nim łączymy dane z różnych roczników.
Szkoła Podstawowa w Sławianowie — skąd pochodzą te dane?
Dane pochodzą z publikacji zbiorczej Systemu Informacji Oświatowej (dane.gov.pl, zbiór 839), stan na 30 września. Pokazujemy skalę placówki – liczbę uczniów, oddziałów i nauczycieli – a nie wyniki nauczania: te nie są publikowane na poziomie pojedynczej szkoły. Metodologia: z-dykty.pl/metodologia.
Źródło: publikacja zbiorcza Systemu Informacji Oświatowej (dane.gov.pl, zbiór 839), stan na 30 września. Pokazujemy skalę placówki – liczbę uczniów, oddziałów i nauczycieli – a nie wyniki nauczania: te nie są publikowane na poziomie pojedynczej szkoły. Fakty o instytucjach, nie osobach (zasada #4/#5). Zbiór źródłowy ↗