Szkoła Podstawowa w Siemianicach
Szkoła podstawowa · publiczna · Siemianice · gmina Redzikowo
Uczy się tu 546 uczniów.
To więcej niż w połowie placówek tej gminy — mediana wynosi tam 255 uczniów. Rejestr wykazuje w tej gminie 19 placówek.
Uczniowie
546
Oddziały
24
Uczniów na oddział
22,8
Numer RSPO
85496
Rodzaj wpisu
szkoła/placówka wchodząca w skład jednostki złożonej
Organ prowadzący
Gmina Redzikowo
Typ organu
Gmina
Inne placówki w gminie Redzikowo
- Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza w GłobinieSzkoła podstawowa · 410 uczniów
- Szkoła Podstawowa im. Leopolda Staffa we WłynkówkuSzkoła podstawowa · 383 uczniów
- Szkoła Podstawowa w RedzikowieSzkoła podstawowa · 321 uczniów
- Szkoła Podstawowa im. Wincentego Witosa w BierkowieSzkoła podstawowa · 285 uczniów
- Szkoła Podstawowa im. Mjra Henryka Sucharskiego w JezierzycachSzkoła podstawowa · 258 uczniów
- Szkoła Podstawowa im. Gen. Stefana Roweckiego "Grota" we WrześciuSzkoła podstawowa · 251 uczniów
- Przedszkole Gminne "Bajka" w JezierzycachPrzedszkole · 199 uczniów
- Liceum Ogólnokształcące w RedzikowieLiceum ogólnokształcące · 127 uczniów
Najczęstsze pytania — Szkoła Podstawowa w Siemianicach
Ilu uczniów ma Szkoła Podstawowa w Siemianicach?
Do placówki Szkoła Podstawowa w Siemianicach (Siemianice, gmina Redzikowo, pow. słupski, woj. pomorskie) uczęszcza 546 uczniów w roku szkolnym 2024/2025. Mediana dla gminy to 254,5 uczniów — ta placówka ma więcej niż w połowie placówek tej gminy. Dane z rejestru placówek oświatowych (SIO), stan na 30 września.
Ile oddziałów ma Szkoła Podstawowa w Siemianicach i ilu uczniów przypada na oddział?
Placówka ma 24 oddziałów, czyli średnio 22,8 uczniów na oddział. Mediana dla gminy to 19,3 uczniów na oddział — ta placówka ma więcej niż w połowie placówek tej gminy. To liczebność sprawozdana do SIO, nie liczebność klasy na konkretnej lekcji.
Szkoła Podstawowa w Siemianicach — kto jest organem prowadzącym?
Organem prowadzącym jest Gmina Redzikowo. Placówka ma status: publiczna. Organ prowadzący odpowiada za finansowanie i organizację pracy placówki.
Gdzie znajduje się Szkoła Podstawowa w Siemianicach?
Szkoła Podstawowa w Siemianicach działa w: Siemianice, gmina Redzikowo, pow. słupski, woj. pomorskie. W tej gminie rejestr SIO wykazuje 19 placówek oświatowych.
Jaki numer RSPO ma Szkoła Podstawowa w Siemianicach?
Numer RSPO tej placówki to 85496. RSPO (Rejestr Szkół i Placówek Oświatowych) to identyfikator nadawany przez system SIO — nazwa placówki zmienia się przy reorganizacji, numer zostaje, więc to po nim łączymy dane z różnych roczników.
Szkoła Podstawowa w Siemianicach — skąd pochodzą te dane?
Dane pochodzą z publikacji zbiorczej Systemu Informacji Oświatowej (dane.gov.pl, zbiór 839), stan na 30 września. Pokazujemy skalę placówki – liczbę uczniów, oddziałów i nauczycieli – a nie wyniki nauczania: te nie są publikowane na poziomie pojedynczej szkoły. Metodologia: z-dykty.pl/metodologia.
Źródło: publikacja zbiorcza Systemu Informacji Oświatowej (dane.gov.pl, zbiór 839), stan na 30 września. Pokazujemy skalę placówki – liczbę uczniów, oddziałów i nauczycieli – a nie wyniki nauczania: te nie są publikowane na poziomie pojedynczej szkoły. Fakty o instytucjach, nie osobach (zasada #4/#5). Zbiór źródłowy ↗