Szkoła Podstawowa w Rudniku
Szkoła podstawowa · publiczna · Rudnik · gmina Rudnik
Uczy się tu 115 uczniów.
To więcej niż w połowie placówek tej gminy — mediana wynosi tam 46 uczniów. Rejestr wykazuje w tej gminie 11 placówek.
Uczniowie
115
Oddziały
8
Uczniów na oddział
14,4
Numer RSPO
115049
Rodzaj wpisu
szkoła/placówka wchodząca w skład jednostki złożonej
Organ prowadzący
Gmina Rudnik
Typ organu
Gmina
Inne placówki w gminie Rudnik
- Szkoła Podstawowa w GrzegorzowicachSzkoła podstawowa · 142 uczniów
- Szkoła Podstawowa w SzonowicachSzkoła podstawowa · 71 uczniów
- Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi w Brzeźnicy w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w GrzegorzowicachPrzedszkole · 47 uczniów
- Samorządowe Przedszkole w RudnikuPrzedszkole · 46 uczniów
- Publiczna Szkoła Podstawowa w GamowieSzkoła podstawowa · 32 uczniów
- Samorządowe Przedszkole w GamowiePrzedszkole · 25 uczniów
- Przedszkole w SzonowicachPrzedszkole · 25 uczniów
- Samorządowe Przedszkole w GrzegorzowicachPrzedszkole · 21 uczniów
Najczęstsze pytania — Szkoła Podstawowa w Rudniku
Ilu uczniów ma Szkoła Podstawowa w Rudniku?
Do placówki Szkoła Podstawowa w Rudniku (Rudnik, gmina Rudnik, pow. raciborski, woj. śląskie) uczęszcza 115 uczniów w roku szkolnym 2024/2025. Mediana dla gminy to 46 uczniów — ta placówka ma więcej niż w połowie placówek tej gminy. Dane z rejestru placówek oświatowych (SIO), stan na 30 września.
Ile oddziałów ma Szkoła Podstawowa w Rudniku i ilu uczniów przypada na oddział?
Placówka ma 8 oddziałów, czyli średnio 14,4 uczniów na oddział. Mediana dla gminy to 14,4 uczniów na oddział — ta placówka ma mniej więcej tyle, co w połowie placówek tej gminy. To liczebność sprawozdana do SIO, nie liczebność klasy na konkretnej lekcji.
Szkoła Podstawowa w Rudniku — kto jest organem prowadzącym?
Organem prowadzącym jest Gmina Rudnik. Placówka ma status: publiczna. Organ prowadzący odpowiada za finansowanie i organizację pracy placówki.
Gdzie znajduje się Szkoła Podstawowa w Rudniku?
Szkoła Podstawowa w Rudniku działa w: Rudnik, gmina Rudnik, pow. raciborski, woj. śląskie. W tej gminie rejestr SIO wykazuje 11 placówek oświatowych.
Jaki numer RSPO ma Szkoła Podstawowa w Rudniku?
Numer RSPO tej placówki to 115049. RSPO (Rejestr Szkół i Placówek Oświatowych) to identyfikator nadawany przez system SIO — nazwa placówki zmienia się przy reorganizacji, numer zostaje, więc to po nim łączymy dane z różnych roczników.
Szkoła Podstawowa w Rudniku — skąd pochodzą te dane?
Dane pochodzą z publikacji zbiorczej Systemu Informacji Oświatowej (dane.gov.pl, zbiór 839), stan na 30 września. Pokazujemy skalę placówki – liczbę uczniów, oddziałów i nauczycieli – a nie wyniki nauczania: te nie są publikowane na poziomie pojedynczej szkoły. Metodologia: z-dykty.pl/metodologia.
Źródło: publikacja zbiorcza Systemu Informacji Oświatowej (dane.gov.pl, zbiór 839), stan na 30 września. Pokazujemy skalę placówki – liczbę uczniów, oddziałów i nauczycieli – a nie wyniki nauczania: te nie są publikowane na poziomie pojedynczej szkoły. Fakty o instytucjach, nie osobach (zasada #4/#5). Zbiór źródłowy ↗