Szkoła Podstawowa w Okonku
Szkoła podstawowa · publiczna · Okonek · gmina Okonek
Uczy się tu 378 uczniów.
To więcej niż w połowie placówek tej gminy — mediana wynosi tam 67 uczniów. Rejestr wykazuje w tej gminie 9 placówek.
Uczniowie
378
Oddziały
17
Nauczyciele
33
Uczniów na oddział
22,2
Na jednego nauczyciela przypada 11,5 uczniów. Liczby pochodzą ze stanu na 30 września (2024/2025) – to skala placówki, nie ocena jej pracy.
Numer RSPO
58383
Rodzaj wpisu
samodzielna
Organ prowadzący
Gmina Okonek
Typ organu
Gmina
Inne placówki w gminie Okonek
- Szkoła Podstawowa w LotyniuSzkoła podstawowa · 127 uczniów
- Niepubliczne Przedszkole "Pszczółka Maja"Przedszkole · 100 uczniów
- Szkoła Podstawowa w PniewieSzkoła podstawowa · 75 uczniów
- Przedszkole Miejskie Imienia Marii Konopnickiej w OkonkuPrzedszkole · 58 uczniów
- Przedszkole w LotyniuPrzedszkole · 49 uczniów
- Niepubliczne Przedszkole Twórcze "Jedyneczka"Przedszkole · 30 uczniów
- Przedszkole w PniewiePrzedszkole · 19 uczniów
- Zespół Szkół w LotyniuZespół szkół i placówek oświatowych
Najczęstsze pytania — Szkoła Podstawowa w Okonku
Ilu uczniów ma Szkoła Podstawowa w Okonku?
Do placówki Szkoła Podstawowa w Okonku (Okonek, gmina Okonek, pow. złotowski, woj. wielkopolskie) uczęszcza 378 uczniów w roku szkolnym 2024/2025. Mediana dla gminy to 66,5 uczniów — ta placówka ma więcej niż w połowie placówek tej gminy. Dane z rejestru placówek oświatowych (SIO), stan na 30 września.
Ile oddziałów ma Szkoła Podstawowa w Okonku i ilu uczniów przypada na oddział?
Placówka ma 17 oddziałów, czyli średnio 22,2 uczniów na oddział. Mediana dla gminy to 19,2 uczniów na oddział — ta placówka ma więcej niż w połowie placówek tej gminy. To liczebność sprawozdana do SIO, nie liczebność klasy na konkretnej lekcji.
Ilu nauczycieli ma Szkoła Podstawowa w Okonku?
W placówce pracuje 33 nauczycieli, czyli na jednego nauczyciela przypada 11,5 uczniów. Liczba obejmuje wszystkie formy zatrudnienia sprawozdane do SIO.
Szkoła Podstawowa w Okonku — kto jest organem prowadzącym?
Organem prowadzącym jest Gmina Okonek. Placówka ma status: publiczna. Organ prowadzący odpowiada za finansowanie i organizację pracy placówki.
Gdzie znajduje się Szkoła Podstawowa w Okonku?
Szkoła Podstawowa w Okonku działa w: Okonek, gmina Okonek, pow. złotowski, woj. wielkopolskie. W tej gminie rejestr SIO wykazuje 9 placówek oświatowych.
Jaki numer RSPO ma Szkoła Podstawowa w Okonku?
Numer RSPO tej placówki to 58383. RSPO (Rejestr Szkół i Placówek Oświatowych) to identyfikator nadawany przez system SIO — nazwa placówki zmienia się przy reorganizacji, numer zostaje, więc to po nim łączymy dane z różnych roczników.
Szkoła Podstawowa w Okonku — skąd pochodzą te dane?
Dane pochodzą z publikacji zbiorczej Systemu Informacji Oświatowej (dane.gov.pl, zbiór 839), stan na 30 września. Pokazujemy skalę placówki – liczbę uczniów, oddziałów i nauczycieli – a nie wyniki nauczania: te nie są publikowane na poziomie pojedynczej szkoły. Metodologia: z-dykty.pl/metodologia.
Źródło: publikacja zbiorcza Systemu Informacji Oświatowej (dane.gov.pl, zbiór 839), stan na 30 września. Pokazujemy skalę placówki – liczbę uczniów, oddziałów i nauczycieli – a nie wyniki nauczania: te nie są publikowane na poziomie pojedynczej szkoły. Fakty o instytucjach, nie osobach (zasada #4/#5). Zbiór źródłowy ↗