Przejdź do treści
z-dykty.pl

Szkoła Podstawowa w Łebuni

Szkoła podstawowa · publiczna · Łebunia · gmina Cewice

Uczy się tu 84 uczniów.

To mniej niż w połowie placówek tej gminy — mediana wynosi tam 127 uczniów. Rejestr wykazuje w tej gminie 15 placówek.

Uczniowie

84

Oddziały

9

Nauczyciele

24

Uczniów na oddział

9,3

Na jednego nauczyciela przypada 3,5 uczniów. Liczby pochodzą ze stanu na 30 września (2024/2025) – to skala placówki, nie ocena jej pracy.

Numer RSPO

26451

Rodzaj wpisu

samodzielna

Organ prowadzący

Gmina Cewice

Typ organu

Gmina

Inne placówki w gminie Cewice

Wszystkie placówki gminy Cewice

Najczęstsze pytania — Szkoła Podstawowa w Łebuni

Ilu uczniów ma Szkoła Podstawowa w Łebuni?

Do placówki Szkoła Podstawowa w Łebuni (Łebunia, gmina Cewice, pow. lęborski, woj. pomorskie) uczęszcza 84 uczniów w roku szkolnym 2024/2025. Mediana dla gminy to 127 uczniów — ta placówka ma mniej niż w połowie placówek tej gminy. Dane z rejestru placówek oświatowych (SIO), stan na 30 września.

Ile oddziałów ma Szkoła Podstawowa w Łebuni i ilu uczniów przypada na oddział?

Placówka ma 9 oddziałów, czyli średnio 9,3 uczniów na oddział. Mediana dla gminy to 15 uczniów na oddział — ta placówka ma mniej niż w połowie placówek tej gminy. To liczebność sprawozdana do SIO, nie liczebność klasy na konkretnej lekcji.

Ilu nauczycieli ma Szkoła Podstawowa w Łebuni?

W placówce pracuje 24 nauczycieli, czyli na jednego nauczyciela przypada 3,5 uczniów. Liczba obejmuje wszystkie formy zatrudnienia sprawozdane do SIO.

Szkoła Podstawowa w Łebuni — kto jest organem prowadzącym?

Organem prowadzącym jest Gmina Cewice. Placówka ma status: publiczna. Organ prowadzący odpowiada za finansowanie i organizację pracy placówki.

Gdzie znajduje się Szkoła Podstawowa w Łebuni?

Szkoła Podstawowa w Łebuni działa w: Łebunia, gmina Cewice, pow. lęborski, woj. pomorskie. W tej gminie rejestr SIO wykazuje 15 placówek oświatowych.

Jaki numer RSPO ma Szkoła Podstawowa w Łebuni?

Numer RSPO tej placówki to 26451. RSPO (Rejestr Szkół i Placówek Oświatowych) to identyfikator nadawany przez system SIO — nazwa placówki zmienia się przy reorganizacji, numer zostaje, więc to po nim łączymy dane z różnych roczników.

Szkoła Podstawowa w Łebuni — skąd pochodzą te dane?

Dane pochodzą z publikacji zbiorczej Systemu Informacji Oświatowej (dane.gov.pl, zbiór 839), stan na 30 września. Pokazujemy skalę placówki – liczbę uczniów, oddziałów i nauczycieli – a nie wyniki nauczania: te nie są publikowane na poziomie pojedynczej szkoły. Metodologia: z-dykty.pl/metodologia.

Źródło: publikacja zbiorcza Systemu Informacji Oświatowej (dane.gov.pl, zbiór 839), stan na 30 września. Pokazujemy skalę placówki – liczbę uczniów, oddziałów i nauczycieli – a nie wyniki nauczania: te nie są publikowane na poziomie pojedynczej szkoły. Fakty o instytucjach, nie osobach (zasada #4/#5). Zbiór źródłowy ↗