Szkoła Podstawowa w Kątach
Szkoła podstawowa · publiczna · Kąty · gmina Kołbiel
Uczy się tu 175 uczniów.
To więcej niż w połowie placówek tej gminy — mediana wynosi tam 154 uczniów. Rejestr wykazuje w tej gminie 6 placówek.
Uczniowie
175
Oddziały
11
Nauczyciele
26
Uczniów na oddział
15,9
Na jednego nauczyciela przypada 6,7 uczniów. Liczby pochodzą ze stanu na 30 września (2024/2025) – to skala placówki, nie ocena jej pracy.
Numer RSPO
11677
Rodzaj wpisu
samodzielna
Organ prowadzący
Gmina Kołbiel
Typ organu
Gmina
Inne placówki w gminie Kołbiel
- Szkoła Podstawowa im. Armii Krajowej w KołbieliSzkoła podstawowa · 599 uczniów
- Gminne Przedszkole w KołbieliPrzedszkole · 183 uczniów
- Szkoła Podstawowa im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w RudzienkuSzkoła podstawowa · 132 uczniów
- Szkoła Podstawowa im. Ks. Jana Twardowskiego w CzłekówceSzkoła podstawowa · 85 uczniów
- Niepubliczne Przedszkole "Akademia Smyka"Przedszkole · 62 uczniów
Najczęstsze pytania — Szkoła Podstawowa w Kątach
Ilu uczniów ma Szkoła Podstawowa w Kątach?
Do placówki Szkoła Podstawowa w Kątach (Kąty, gmina Kołbiel, pow. otwocki, woj. mazowieckie) uczęszcza 175 uczniów w roku szkolnym 2024/2025. Mediana dla gminy to 153,5 uczniów — ta placówka ma więcej niż w połowie placówek tej gminy. Dane z rejestru placówek oświatowych (SIO), stan na 30 września.
Ile oddziałów ma Szkoła Podstawowa w Kątach i ilu uczniów przypada na oddział?
Placówka ma 11 oddziałów, czyli średnio 15,9 uczniów na oddział. Mediana dla gminy to 17,9 uczniów na oddział — ta placówka ma mniej niż w połowie placówek tej gminy. To liczebność sprawozdana do SIO, nie liczebność klasy na konkretnej lekcji.
Ilu nauczycieli ma Szkoła Podstawowa w Kątach?
W placówce pracuje 26 nauczycieli, czyli na jednego nauczyciela przypada 6,7 uczniów. Liczba obejmuje wszystkie formy zatrudnienia sprawozdane do SIO.
Szkoła Podstawowa w Kątach — kto jest organem prowadzącym?
Organem prowadzącym jest Gmina Kołbiel. Placówka ma status: publiczna. Organ prowadzący odpowiada za finansowanie i organizację pracy placówki.
Gdzie znajduje się Szkoła Podstawowa w Kątach?
Szkoła Podstawowa w Kątach działa w: Kąty, gmina Kołbiel, pow. otwocki, woj. mazowieckie. W tej gminie rejestr SIO wykazuje 6 placówek oświatowych.
Jaki numer RSPO ma Szkoła Podstawowa w Kątach?
Numer RSPO tej placówki to 11677. RSPO (Rejestr Szkół i Placówek Oświatowych) to identyfikator nadawany przez system SIO — nazwa placówki zmienia się przy reorganizacji, numer zostaje, więc to po nim łączymy dane z różnych roczników.
Szkoła Podstawowa w Kątach — skąd pochodzą te dane?
Dane pochodzą z publikacji zbiorczej Systemu Informacji Oświatowej (dane.gov.pl, zbiór 839), stan na 30 września. Pokazujemy skalę placówki – liczbę uczniów, oddziałów i nauczycieli – a nie wyniki nauczania: te nie są publikowane na poziomie pojedynczej szkoły. Metodologia: z-dykty.pl/metodologia.
Źródło: publikacja zbiorcza Systemu Informacji Oświatowej (dane.gov.pl, zbiór 839), stan na 30 września. Pokazujemy skalę placówki – liczbę uczniów, oddziałów i nauczycieli – a nie wyniki nauczania: te nie są publikowane na poziomie pojedynczej szkoły. Fakty o instytucjach, nie osobach (zasada #4/#5). Zbiór źródłowy ↗