Szkoła Podstawowa w Kanibrodzie
Szkoła podstawowa · publiczna · Kanibród · gmina Lubień Kujawski
Uczy się tu 47 uczniów.
To mniej niż w połowie placówek tej gminy — mediana wynosi tam 147 uczniów. Rejestr wykazuje w tej gminie 9 placówek.
Uczniowie
47
Oddziały
8
Nauczyciele
19
Uczniów na oddział
5,9
Na jednego nauczyciela przypada 2,5 uczniów. Liczby pochodzą ze stanu na 30 września (2024/2025) – to skala placówki, nie ocena jej pracy.
Numer RSPO
34379
Rodzaj wpisu
samodzielna
Organ prowadzący
Gmina Lubień Kujawski
Typ organu
Gmina
Inne placówki w gminie Lubień Kujawski
- Zespół Placówek Oświatowych Szkoła Podstawowa im Hm. Janka Bytnara "Rudego"Szkoła podstawowa · 354 uczniów
- Zespół Placówek Oświatowych - Przedszkole Samorządowe w Lubieniu KujawskimPrzedszkole · 167 uczniów
- Zespół Szkół w Kłóbce - Szkoła Podstawowa im. Fryderyka ChopinaSzkoła podstawowa · 127 uczniów
- Zespół Placówek Oświatowych w Lubieniu KujawskimZespół szkół i placówek oświatowych
- Ośrodek Szkolenia Ochrony Przeciwpożarowej, Pracy i Środowiska "Specjalista"Centrum Kształcenia Zawodowego
- Szkoła Podstawowa w KaliskachSzkoła podstawowa
- Zespół Szkół w KłóbceZespół szkół i placówek oświatowych
- Poradnia Psychologiczno - Pedagogiczna w Lubieniu KujawskimPoradnia psychologiczno-pedagogiczna
Najczęstsze pytania — Szkoła Podstawowa w Kanibrodzie
Ilu uczniów ma Szkoła Podstawowa w Kanibrodzie?
Do placówki Szkoła Podstawowa w Kanibrodzie (Kanibród, gmina Lubień Kujawski, pow. włocławski, woj. kujawsko-pomorskie) uczęszcza 47 uczniów w roku szkolnym 2024/2025. Mediana dla gminy to 147 uczniów — ta placówka ma mniej niż w połowie placówek tej gminy. Dane z rejestru placówek oświatowych (SIO), stan na 30 września.
Ile oddziałów ma Szkoła Podstawowa w Kanibrodzie i ilu uczniów przypada na oddział?
Placówka ma 8 oddziałów, czyli średnio 5,9 uczniów na oddział. Mediana dla gminy to 14,8 uczniów na oddział — ta placówka ma mniej niż w połowie placówek tej gminy. To liczebność sprawozdana do SIO, nie liczebność klasy na konkretnej lekcji.
Ilu nauczycieli ma Szkoła Podstawowa w Kanibrodzie?
W placówce pracuje 19 nauczycieli, czyli na jednego nauczyciela przypada 2,5 uczniów. Liczba obejmuje wszystkie formy zatrudnienia sprawozdane do SIO.
Szkoła Podstawowa w Kanibrodzie — kto jest organem prowadzącym?
Organem prowadzącym jest Gmina Lubień Kujawski. Placówka ma status: publiczna. Organ prowadzący odpowiada za finansowanie i organizację pracy placówki.
Gdzie znajduje się Szkoła Podstawowa w Kanibrodzie?
Szkoła Podstawowa w Kanibrodzie działa w: Kanibród, gmina Lubień Kujawski, pow. włocławski, woj. kujawsko-pomorskie. W tej gminie rejestr SIO wykazuje 9 placówek oświatowych.
Jaki numer RSPO ma Szkoła Podstawowa w Kanibrodzie?
Numer RSPO tej placówki to 34379. RSPO (Rejestr Szkół i Placówek Oświatowych) to identyfikator nadawany przez system SIO — nazwa placówki zmienia się przy reorganizacji, numer zostaje, więc to po nim łączymy dane z różnych roczników.
Szkoła Podstawowa w Kanibrodzie — skąd pochodzą te dane?
Dane pochodzą z publikacji zbiorczej Systemu Informacji Oświatowej (dane.gov.pl, zbiór 839), stan na 30 września. Pokazujemy skalę placówki – liczbę uczniów, oddziałów i nauczycieli – a nie wyniki nauczania: te nie są publikowane na poziomie pojedynczej szkoły. Metodologia: z-dykty.pl/metodologia.
Źródło: publikacja zbiorcza Systemu Informacji Oświatowej (dane.gov.pl, zbiór 839), stan na 30 września. Pokazujemy skalę placówki – liczbę uczniów, oddziałów i nauczycieli – a nie wyniki nauczania: te nie są publikowane na poziomie pojedynczej szkoły. Fakty o instytucjach, nie osobach (zasada #4/#5). Zbiór źródłowy ↗