Szkoła Podstawowa w Huszczy
Szkoła podstawowa · publiczna · Huszcza Pierwsza · gmina Łomazy
Uczy się tu 43 uczniów.
To mniej niż w połowie placówek tej gminy — mediana wynosi tam 137 uczniów. Rejestr wykazuje w tej gminie 4 placówek.
Uczniowie
43
Oddziały
4
Nauczyciele
14
Uczniów na oddział
10,8
Na jednego nauczyciela przypada 3,1 uczniów. Liczby pochodzą ze stanu na 30 września (2024/2025) – to skala placówki, nie ocena jej pracy.
Numer RSPO
478973
Rodzaj wpisu
samodzielna
Organ prowadzący
Społeczno - Oświatowe Stowarzyszenie Pomocy Pokrzywdzonym i Niepełnosprawnym "Edukator"
Typ organu
Stowarzyszenia
Inne placówki w gminie Łomazy
Najczęstsze pytania — Szkoła Podstawowa w Huszczy
Ilu uczniów ma Szkoła Podstawowa w Huszczy?
Do placówki Szkoła Podstawowa w Huszczy (Huszcza Pierwsza, gmina Łomazy, pow. bialski, woj. lubelskie) uczęszcza 43 uczniów w roku szkolnym 2024/2025. Mediana dla gminy to 137 uczniów — ta placówka ma mniej niż w połowie placówek tej gminy. Dane z rejestru placówek oświatowych (SIO), stan na 30 września.
Ile oddziałów ma Szkoła Podstawowa w Huszczy i ilu uczniów przypada na oddział?
Placówka ma 4 oddziałów, czyli średnio 10,8 uczniów na oddział. Mediana dla gminy to 18,8 uczniów na oddział — ta placówka ma mniej niż w połowie placówek tej gminy. To liczebność sprawozdana do SIO, nie liczebność klasy na konkretnej lekcji.
Ilu nauczycieli ma Szkoła Podstawowa w Huszczy?
W placówce pracuje 14 nauczycieli, czyli na jednego nauczyciela przypada 3,1 uczniów. Liczba obejmuje wszystkie formy zatrudnienia sprawozdane do SIO.
Szkoła Podstawowa w Huszczy — kto jest organem prowadzącym?
Organem prowadzącym jest Społeczno - Oświatowe Stowarzyszenie Pomocy Pokrzywdzonym i Niepełnosprawnym "Edukator". Placówka ma status: publiczna. Organ prowadzący odpowiada za finansowanie i organizację pracy placówki.
Gdzie znajduje się Szkoła Podstawowa w Huszczy?
Szkoła Podstawowa w Huszczy działa w: Huszcza Pierwsza, gmina Łomazy, pow. bialski, woj. lubelskie. W tej gminie rejestr SIO wykazuje 4 placówek oświatowych.
Jaki numer RSPO ma Szkoła Podstawowa w Huszczy?
Numer RSPO tej placówki to 478973. RSPO (Rejestr Szkół i Placówek Oświatowych) to identyfikator nadawany przez system SIO — nazwa placówki zmienia się przy reorganizacji, numer zostaje, więc to po nim łączymy dane z różnych roczników.
Szkoła Podstawowa w Huszczy — skąd pochodzą te dane?
Dane pochodzą z publikacji zbiorczej Systemu Informacji Oświatowej (dane.gov.pl, zbiór 839), stan na 30 września. Pokazujemy skalę placówki – liczbę uczniów, oddziałów i nauczycieli – a nie wyniki nauczania: te nie są publikowane na poziomie pojedynczej szkoły. Metodologia: z-dykty.pl/metodologia.
Źródło: publikacja zbiorcza Systemu Informacji Oświatowej (dane.gov.pl, zbiór 839), stan na 30 września. Pokazujemy skalę placówki – liczbę uczniów, oddziałów i nauczycieli – a nie wyniki nauczania: te nie są publikowane na poziomie pojedynczej szkoły. Fakty o instytucjach, nie osobach (zasada #4/#5). Zbiór źródłowy ↗