Przejdź do treści
z-dykty.pl

Szkoła Podstawowa w Domaszewnicy

Szkoła podstawowa · publiczna · Kolonia Domaszewska · gmina Ulan-Majorat

Uczy się tu 118 uczniów.

To więcej niż w połowie placówek tej gminy — mediana wynosi tam 96 uczniów. Rejestr wykazuje w tej gminie 15 placówek.

Uczniowie

118

Oddziały

9

Nauczyciele

21

Uczniów na oddział

13,1

Na jednego nauczyciela przypada 5,6 uczniów. Liczby pochodzą ze stanu na 30 września (2024/2025) – to skala placówki, nie ocena jej pracy.

Numer RSPO

10771

Rodzaj wpisu

samodzielna

Organ prowadzący

Gmina Ulan-Majorat

Typ organu

Gmina

Inne placówki w gminie Ulan-Majorat

Wszystkie placówki gminy Ulan-Majorat

Najczęstsze pytania — Szkoła Podstawowa w Domaszewnicy

Ilu uczniów ma Szkoła Podstawowa w Domaszewnicy?

Do placówki Szkoła Podstawowa w Domaszewnicy (Kolonia Domaszewska, gmina Ulan-Majorat, pow. radzyński, woj. lubelskie) uczęszcza 118 uczniów w roku szkolnym 2024/2025. Mediana dla gminy to 96 uczniów — ta placówka ma więcej niż w połowie placówek tej gminy. Dane z rejestru placówek oświatowych (SIO), stan na 30 września.

Ile oddziałów ma Szkoła Podstawowa w Domaszewnicy i ilu uczniów przypada na oddział?

Placówka ma 9 oddziałów, czyli średnio 13,1 uczniów na oddział. Mediana dla gminy to 17 uczniów na oddział — ta placówka ma mniej niż w połowie placówek tej gminy. To liczebność sprawozdana do SIO, nie liczebność klasy na konkretnej lekcji.

Ilu nauczycieli ma Szkoła Podstawowa w Domaszewnicy?

W placówce pracuje 21 nauczycieli, czyli na jednego nauczyciela przypada 5,6 uczniów. Liczba obejmuje wszystkie formy zatrudnienia sprawozdane do SIO.

Szkoła Podstawowa w Domaszewnicy — kto jest organem prowadzącym?

Organem prowadzącym jest Gmina Ulan-Majorat. Placówka ma status: publiczna. Organ prowadzący odpowiada za finansowanie i organizację pracy placówki.

Gdzie znajduje się Szkoła Podstawowa w Domaszewnicy?

Szkoła Podstawowa w Domaszewnicy działa w: Kolonia Domaszewska, gmina Ulan-Majorat, pow. radzyński, woj. lubelskie. W tej gminie rejestr SIO wykazuje 15 placówek oświatowych.

Jaki numer RSPO ma Szkoła Podstawowa w Domaszewnicy?

Numer RSPO tej placówki to 10771. RSPO (Rejestr Szkół i Placówek Oświatowych) to identyfikator nadawany przez system SIO — nazwa placówki zmienia się przy reorganizacji, numer zostaje, więc to po nim łączymy dane z różnych roczników.

Szkoła Podstawowa w Domaszewnicy — skąd pochodzą te dane?

Dane pochodzą z publikacji zbiorczej Systemu Informacji Oświatowej (dane.gov.pl, zbiór 839), stan na 30 września. Pokazujemy skalę placówki – liczbę uczniów, oddziałów i nauczycieli – a nie wyniki nauczania: te nie są publikowane na poziomie pojedynczej szkoły. Metodologia: z-dykty.pl/metodologia.

Źródło: publikacja zbiorcza Systemu Informacji Oświatowej (dane.gov.pl, zbiór 839), stan na 30 września. Pokazujemy skalę placówki – liczbę uczniów, oddziałów i nauczycieli – a nie wyniki nauczania: te nie są publikowane na poziomie pojedynczej szkoły. Fakty o instytucjach, nie osobach (zasada #4/#5). Zbiór źródłowy ↗