Szkoła Podstawowa Specjalna
Szkoła podstawowa · publiczna · Polanów · gmina Polanów
Uczy się tu 56 uczniów.
To mniej niż w połowie placówek tej gminy — mediana wynosi tam 80 uczniów. Rejestr wykazuje w tej gminie 8 placówek.
Uczniowie
56
Oddziały
4
Uczniów na oddział
14
Numer RSPO
39702
Rodzaj wpisu
szkoła/placówka wchodząca w skład jednostki złożonej
Organ prowadzący
Powiat Koszaliński
Typ organu
Powiat ziemski
Inne placówki w gminie Polanów
- Szkoła Podstawowa w Polanowie im. Danuty Siedzikówny Ps. InkaSzkoła podstawowa · 476 uczniów
- Przedszkole Gminne w PolanowiePrzedszkole · 165 uczniów
- Liceum Ogólnokształcące w PolanowieLiceum ogólnokształcące · 83 uczniów
- Szkoła Podstawowa w BukowieSzkoła podstawowa · 77 uczniów
- Szkoła Podstawowa w Polanowie Filia Szkoły Podstawowej w NacławiuSzkoła podstawowa · 56 uczniów
- Zespół Szkół Publicznych w PolanowieZespół szkół i placówek oświatowych
- Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy w PolanowieMłodzieżowy Ośrodek Wychowawczy
Najczęstsze pytania — Szkoła Podstawowa Specjalna
Ilu uczniów ma Szkoła Podstawowa Specjalna?
Do placówki Szkoła Podstawowa Specjalna (Polanów, gmina Polanów, pow. koszaliński, woj. zachodniopomorskie) uczęszcza 56 uczniów w roku szkolnym 2024/2025. Mediana dla gminy to 80 uczniów — ta placówka ma mniej niż w połowie placówek tej gminy. Dane z rejestru placówek oświatowych (SIO), stan na 30 września.
Ile oddziałów ma Szkoła Podstawowa Specjalna i ilu uczniów przypada na oddział?
Placówka ma 4 oddziałów, czyli średnio 14 uczniów na oddział. Mediana dla gminy to 17,4 uczniów na oddział — ta placówka ma mniej niż w połowie placówek tej gminy. To liczebność sprawozdana do SIO, nie liczebność klasy na konkretnej lekcji.
Szkoła Podstawowa Specjalna — kto jest organem prowadzącym?
Organem prowadzącym jest Powiat Koszaliński. Placówka ma status: publiczna. Organ prowadzący odpowiada za finansowanie i organizację pracy placówki.
Gdzie znajduje się Szkoła Podstawowa Specjalna?
Szkoła Podstawowa Specjalna działa w: Polanów, gmina Polanów, pow. koszaliński, woj. zachodniopomorskie. W tej gminie rejestr SIO wykazuje 8 placówek oświatowych.
Jaki numer RSPO ma Szkoła Podstawowa Specjalna?
Numer RSPO tej placówki to 39702. RSPO (Rejestr Szkół i Placówek Oświatowych) to identyfikator nadawany przez system SIO — nazwa placówki zmienia się przy reorganizacji, numer zostaje, więc to po nim łączymy dane z różnych roczników.
Szkoła Podstawowa Specjalna — skąd pochodzą te dane?
Dane pochodzą z publikacji zbiorczej Systemu Informacji Oświatowej (dane.gov.pl, zbiór 839), stan na 30 września. Pokazujemy skalę placówki – liczbę uczniów, oddziałów i nauczycieli – a nie wyniki nauczania: te nie są publikowane na poziomie pojedynczej szkoły. Metodologia: z-dykty.pl/metodologia.
Źródło: publikacja zbiorcza Systemu Informacji Oświatowej (dane.gov.pl, zbiór 839), stan na 30 września. Pokazujemy skalę placówki – liczbę uczniów, oddziałów i nauczycieli – a nie wyniki nauczania: te nie są publikowane na poziomie pojedynczej szkoły. Fakty o instytucjach, nie osobach (zasada #4/#5). Zbiór źródłowy ↗