Przejdź do treści
z-dykty.pl

Structured Teacching Niepubliczna Szkoła Podstawowa

Szkoła podstawowa · niepubliczna · Ciechanów · gmina Ciechanów

Uczy się tu 25 uczniów.

To mniej niż w połowie placówek tej gminy — mediana wynosi tam 98 uczniów. Rejestr wykazuje w tej gminie 94 placówek.

Uczniowie

25

Oddziały

9

Nauczyciele

16

Uczniów na oddział

2,8

Na jednego nauczyciela przypada 1,6 uczniów. Liczby pochodzą ze stanu na 30 września (2024/2025) – to skala placówki, nie ocena jej pracy.

Numer RSPO

276697

Rodzaj wpisu

samodzielna

Organ prowadzący

Małgorzata Siemiątkowska MANOR-HOUSE

Typ organu

Przedsiębiorstwa Osób Fizycznych

Inne placówki w gminie Ciechanów

Wszystkie placówki gminy Ciechanów

Najczęstsze pytania — Structured Teacching Niepubliczna Szkoła Podstawowa

Ilu uczniów ma Structured Teacching Niepubliczna Szkoła Podstawowa?

Do placówki Structured Teacching Niepubliczna Szkoła Podstawowa (Ciechanów, gmina Ciechanów, pow. ciechanowski, woj. mazowieckie) uczęszcza 25 uczniów w roku szkolnym 2024/2025. Mediana dla gminy to 97,5 uczniów — ta placówka ma mniej niż w połowie placówek tej gminy. Dane z rejestru placówek oświatowych (SIO), stan na 30 września.

Ile oddziałów ma Structured Teacching Niepubliczna Szkoła Podstawowa i ilu uczniów przypada na oddział?

Placówka ma 9 oddziałów, czyli średnio 2,8 uczniów na oddział. Mediana dla gminy to 20,2 uczniów na oddział — ta placówka ma mniej niż w połowie placówek tej gminy. To liczebność sprawozdana do SIO, nie liczebność klasy na konkretnej lekcji.

Ilu nauczycieli ma Structured Teacching Niepubliczna Szkoła Podstawowa?

W placówce pracuje 16 nauczycieli, czyli na jednego nauczyciela przypada 1,6 uczniów. Liczba obejmuje wszystkie formy zatrudnienia sprawozdane do SIO.

Structured Teacching Niepubliczna Szkoła Podstawowa — kto jest organem prowadzącym?

Organem prowadzącym jest Małgorzata Siemiątkowska MANOR-HOUSE. Placówka ma status: niepubliczna. Organ prowadzący odpowiada za finansowanie i organizację pracy placówki.

Gdzie znajduje się Structured Teacching Niepubliczna Szkoła Podstawowa?

Structured Teacching Niepubliczna Szkoła Podstawowa działa w: Ciechanów, gmina Ciechanów, pow. ciechanowski, woj. mazowieckie. W tej gminie rejestr SIO wykazuje 94 placówek oświatowych.

Jaki numer RSPO ma Structured Teacching Niepubliczna Szkoła Podstawowa?

Numer RSPO tej placówki to 276697. RSPO (Rejestr Szkół i Placówek Oświatowych) to identyfikator nadawany przez system SIO — nazwa placówki zmienia się przy reorganizacji, numer zostaje, więc to po nim łączymy dane z różnych roczników.

Structured Teacching Niepubliczna Szkoła Podstawowa — skąd pochodzą te dane?

Dane pochodzą z publikacji zbiorczej Systemu Informacji Oświatowej (dane.gov.pl, zbiór 839), stan na 30 września. Pokazujemy skalę placówki – liczbę uczniów, oddziałów i nauczycieli – a nie wyniki nauczania: te nie są publikowane na poziomie pojedynczej szkoły. Metodologia: z-dykty.pl/metodologia.

Źródło: publikacja zbiorcza Systemu Informacji Oświatowej (dane.gov.pl, zbiór 839), stan na 30 września. Pokazujemy skalę placówki – liczbę uczniów, oddziałów i nauczycieli – a nie wyniki nauczania: te nie są publikowane na poziomie pojedynczej szkoły. Fakty o instytucjach, nie osobach (zasada #4/#5). Zbiór źródłowy ↗