Społeczna Szkoła Podstawowa "Zipi Inkluzja"
Szkoła podstawowa · niepubliczna · Skawina · gmina Skawina
Uczy się tu 22 uczniów.
To mniej niż w połowie placówek tej gminy — mediana wynosi tam 97 uczniów. Rejestr wykazuje w tej gminie 75 placówek.
Uczniowie
22
Oddziały
6
Nauczyciele
9
Uczniów na oddział
3,7
Na jednego nauczyciela przypada 2,4 uczniów. Liczby pochodzą ze stanu na 30 września (2024/2025) – to skala placówki, nie ocena jej pracy.
Numer RSPO
263620
Rodzaj wpisu
samodzielna
Organ prowadzący
"Fundacja Inkluzja - Edukacja Włączająca"
Typ organu
Fundacje
Inne placówki w gminie Skawina
- Szkoła Podstawowa nr 6 z Oddziałami Integracyjnymi im. Noblistów Polskich 32-050 Skawina Ul. Wincentego Witosa 4Szkoła podstawowa · 507 uczniów
- Technikum w Skawinie w Zespole Szkół Techniczno-Ekonomicznych w SkawinieTechnikum · 506 uczniów
- Szkoła Podstawowa im. Św. Jana Pawła II w RadziszowieSzkoła podstawowa · 485 uczniów
- Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie w SkawinieLiceum ogólnokształcące · 452 uczniów
- Szkoła Podstawowa nr 1 im. Mikołaja Kopernika 32-050 Skawina Ul. Korabnicka 19Szkoła podstawowa · 384 uczniów
- Katolicka Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w SkawinieSzkoła podstawowa · 369 uczniów
- Szkoła Podstawowa nr 3 im. Komisji Edukacji Narodowej w SkawinieSzkoła podstawowa · 367 uczniów
- Szkoła Podstawowa nr 4 im. Stanisława Wyspiańskiego 32-050 Skawina, Ul. Wyspiańskiego 5Szkoła podstawowa · 333 uczniów
Najczęstsze pytania — Społeczna Szkoła Podstawowa "Zipi Inkluzja"
Ilu uczniów ma Społeczna Szkoła Podstawowa "Zipi Inkluzja"?
Do placówki Społeczna Szkoła Podstawowa "Zipi Inkluzja" (Skawina, gmina Skawina, pow. krakowski, woj. małopolskie) uczęszcza 22 uczniów w roku szkolnym 2024/2025. Mediana dla gminy to 96,5 uczniów — ta placówka ma mniej niż w połowie placówek tej gminy. Dane z rejestru placówek oświatowych (SIO), stan na 30 września.
Ile oddziałów ma Społeczna Szkoła Podstawowa "Zipi Inkluzja" i ilu uczniów przypada na oddział?
Placówka ma 6 oddziałów, czyli średnio 3,7 uczniów na oddział. Mediana dla gminy to 17,1 uczniów na oddział — ta placówka ma mniej niż w połowie placówek tej gminy. To liczebność sprawozdana do SIO, nie liczebność klasy na konkretnej lekcji.
Ilu nauczycieli ma Społeczna Szkoła Podstawowa "Zipi Inkluzja"?
W placówce pracuje 9 nauczycieli, czyli na jednego nauczyciela przypada 2,4 uczniów. Liczba obejmuje wszystkie formy zatrudnienia sprawozdane do SIO.
Społeczna Szkoła Podstawowa "Zipi Inkluzja" — kto jest organem prowadzącym?
Organem prowadzącym jest "Fundacja Inkluzja - Edukacja Włączająca". Placówka ma status: niepubliczna. Organ prowadzący odpowiada za finansowanie i organizację pracy placówki.
Gdzie znajduje się Społeczna Szkoła Podstawowa "Zipi Inkluzja"?
Społeczna Szkoła Podstawowa "Zipi Inkluzja" działa w: Skawina, gmina Skawina, pow. krakowski, woj. małopolskie. W tej gminie rejestr SIO wykazuje 75 placówek oświatowych.
Jaki numer RSPO ma Społeczna Szkoła Podstawowa "Zipi Inkluzja"?
Numer RSPO tej placówki to 263620. RSPO (Rejestr Szkół i Placówek Oświatowych) to identyfikator nadawany przez system SIO — nazwa placówki zmienia się przy reorganizacji, numer zostaje, więc to po nim łączymy dane z różnych roczników.
Społeczna Szkoła Podstawowa "Zipi Inkluzja" — skąd pochodzą te dane?
Dane pochodzą z publikacji zbiorczej Systemu Informacji Oświatowej (dane.gov.pl, zbiór 839), stan na 30 września. Pokazujemy skalę placówki – liczbę uczniów, oddziałów i nauczycieli – a nie wyniki nauczania: te nie są publikowane na poziomie pojedynczej szkoły. Metodologia: z-dykty.pl/metodologia.
Źródło: publikacja zbiorcza Systemu Informacji Oświatowej (dane.gov.pl, zbiór 839), stan na 30 września. Pokazujemy skalę placówki – liczbę uczniów, oddziałów i nauczycieli – a nie wyniki nauczania: te nie są publikowane na poziomie pojedynczej szkoły. Fakty o instytucjach, nie osobach (zasada #4/#5). Zbiór źródłowy ↗