Społeczna Szkoła Muzyczna I St. w Hajnówce
Szkoła muzyczna I stopnia · niepubliczna · Hajnówka · gmina Hajnówka
Uczy się tu 80 uczniów.
To mniej więcej tyle, ile w połowie placówek tej gminy — mediana wynosi tam 80 uczniów. Rejestr wykazuje w tej gminie 30 placówek.
Uczniowie
80
Oddziały
10
Uczniów na oddział
8
Numer RSPO
68608
Rodzaj wpisu
samodzielna
Organ prowadzący
Stowarzyszenie Wspierania Edukacji Muzycznej Unisono
Typ organu
Stowarzyszenia
Inne placówki w gminie Hajnówka
- Szkoła Podstawowa nr 4 im. Henryka Sienkiewicza w HajnówceSzkoła podstawowa · 538 uczniów
- Szkoła Podstawowa nr 2 im. Władysława Jagiełły w HajnówceSzkoła podstawowa · 476 uczniów
- Technikum im. Tadeusza Kościuszki w HajnówceTechnikum · 382 uczniów
- II Liceum Ogólnokształcące z Dodatkową Nauką Języka Białoruskiego w HajnówceLiceum ogólnokształcące · 322 uczniów
- Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Kusocińskiego w HajnówceSzkoła podstawowa · 296 uczniów
- Przedszkole nr 5 w HajnówcePrzedszkole · 194 uczniów
- I Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej Curie w HajnówceLiceum ogólnokształcące · 189 uczniów
- Szkoła Podstawowa nr 3 im. Dr. Kazimierza Ptaszyńskiego w HajnówceSzkoła podstawowa · 165 uczniów
Najczęstsze pytania — Społeczna Szkoła Muzyczna I St. w Hajnówce
Ilu uczniów ma Społeczna Szkoła Muzyczna I St. w Hajnówce?
Do placówki Społeczna Szkoła Muzyczna I St. w Hajnówce (Hajnówka, gmina Hajnówka, pow. hajnowski, woj. podlaskie) uczęszcza 80 uczniów w roku szkolnym 2024/2025. Mediana dla gminy to 80 uczniów — ta placówka ma mniej więcej tyle, co w połowie placówek tej gminy. Dane z rejestru placówek oświatowych (SIO), stan na 30 września.
Ile oddziałów ma Społeczna Szkoła Muzyczna I St. w Hajnówce i ilu uczniów przypada na oddział?
Placówka ma 10 oddziałów, czyli średnio 8 uczniów na oddział. Mediana dla gminy to 18,1 uczniów na oddział — ta placówka ma mniej niż w połowie placówek tej gminy. To liczebność sprawozdana do SIO, nie liczebność klasy na konkretnej lekcji.
Społeczna Szkoła Muzyczna I St. w Hajnówce — kto jest organem prowadzącym?
Organem prowadzącym jest Stowarzyszenie Wspierania Edukacji Muzycznej Unisono. Placówka ma status: niepubliczna. Organ prowadzący odpowiada za finansowanie i organizację pracy placówki.
Gdzie znajduje się Społeczna Szkoła Muzyczna I St. w Hajnówce?
Społeczna Szkoła Muzyczna I St. w Hajnówce działa w: Hajnówka, gmina Hajnówka, pow. hajnowski, woj. podlaskie. W tej gminie rejestr SIO wykazuje 30 placówek oświatowych.
Jaki numer RSPO ma Społeczna Szkoła Muzyczna I St. w Hajnówce?
Numer RSPO tej placówki to 68608. RSPO (Rejestr Szkół i Placówek Oświatowych) to identyfikator nadawany przez system SIO — nazwa placówki zmienia się przy reorganizacji, numer zostaje, więc to po nim łączymy dane z różnych roczników.
Społeczna Szkoła Muzyczna I St. w Hajnówce — skąd pochodzą te dane?
Dane pochodzą z publikacji zbiorczej Systemu Informacji Oświatowej (dane.gov.pl, zbiór 839), stan na 30 września. Pokazujemy skalę placówki – liczbę uczniów, oddziałów i nauczycieli – a nie wyniki nauczania: te nie są publikowane na poziomie pojedynczej szkoły. Metodologia: z-dykty.pl/metodologia.
Źródło: publikacja zbiorcza Systemu Informacji Oświatowej (dane.gov.pl, zbiór 839), stan na 30 września. Pokazujemy skalę placówki – liczbę uczniów, oddziałów i nauczycieli – a nie wyniki nauczania: te nie są publikowane na poziomie pojedynczej szkoły. Fakty o instytucjach, nie osobach (zasada #4/#5). Zbiór źródłowy ↗