Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy Publiczna Szkoła Podstawowa w Kozienicach
Szkoła podstawowa · publiczna · Kozienice · gmina Kozienice
Uczy się tu 59 uczniów.
To mniej niż w połowie placówek tej gminy — mediana wynosi tam 106 uczniów. Rejestr wykazuje w tej gminie 40 placówek.
Uczniowie
59
Oddziały
23
Uczniów na oddział
2,6
Numer RSPO
23739
Rodzaj wpisu
szkoła/placówka wchodząca w skład jednostki złożonej
Organ prowadzący
Powiat Kozienicki
Typ organu
Powiat ziemski
Inne placówki w gminie Kozienice
- Publiczna Szkoła Podstawowa nr 4 im. Jana Pawła II w KozienicachSzkoła podstawowa · 606 uczniów
- Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Kochanowskiego w KozienicachSzkoła podstawowa · 564 uczniów
- Technikum w Zespole Szkół nr 1 im. Legionów Polskich w KozienicachTechnikum · 513 uczniów
- Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi im. Urszuli Kochanowskiej w KozienicachSzkoła podstawowa · 428 uczniów
- II Liceum Ogólnokształcące w Zespole Szkół nr 1 im. Legionów Polskich w KozienicachLiceum ogólnokształcące · 352 uczniów
- Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 im. Króla Zygmunta Starego w KozienicachSzkoła podstawowa · 333 uczniów
- I Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Czarnieckiego w KozienicachLiceum ogólnokształcące · 330 uczniów
- Szkoła Branżowa I Stopnia w KozienicachBranżowa szkoła I stopnia · 244 uczniów
Najczęstsze pytania — Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy Publiczna Szkoła Podstawowa w Kozienicach
Ilu uczniów ma Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy Publiczna Szkoła Podstawowa w Kozienicach?
Do placówki Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy Publiczna Szkoła Podstawowa w Kozienicach (Kozienice, gmina Kozienice, pow. kozienicki, woj. mazowieckie) uczęszcza 59 uczniów w roku szkolnym 2024/2025. Mediana dla gminy to 106 uczniów — ta placówka ma mniej niż w połowie placówek tej gminy. Dane z rejestru placówek oświatowych (SIO), stan na 30 września.
Ile oddziałów ma Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy Publiczna Szkoła Podstawowa w Kozienicach i ilu uczniów przypada na oddział?
Placówka ma 23 oddziałów, czyli średnio 2,6 uczniów na oddział. Mediana dla gminy to 21,4 uczniów na oddział — ta placówka ma mniej niż w połowie placówek tej gminy. To liczebność sprawozdana do SIO, nie liczebność klasy na konkretnej lekcji.
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy Publiczna Szkoła Podstawowa w Kozienicach — kto jest organem prowadzącym?
Organem prowadzącym jest Powiat Kozienicki. Placówka ma status: publiczna. Organ prowadzący odpowiada za finansowanie i organizację pracy placówki.
Gdzie znajduje się Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy Publiczna Szkoła Podstawowa w Kozienicach?
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy Publiczna Szkoła Podstawowa w Kozienicach działa w: Kozienice, gmina Kozienice, pow. kozienicki, woj. mazowieckie. W tej gminie rejestr SIO wykazuje 40 placówek oświatowych.
Jaki numer RSPO ma Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy Publiczna Szkoła Podstawowa w Kozienicach?
Numer RSPO tej placówki to 23739. RSPO (Rejestr Szkół i Placówek Oświatowych) to identyfikator nadawany przez system SIO — nazwa placówki zmienia się przy reorganizacji, numer zostaje, więc to po nim łączymy dane z różnych roczników.
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy Publiczna Szkoła Podstawowa w Kozienicach — skąd pochodzą te dane?
Dane pochodzą z publikacji zbiorczej Systemu Informacji Oświatowej (dane.gov.pl, zbiór 839), stan na 30 września. Pokazujemy skalę placówki – liczbę uczniów, oddziałów i nauczycieli – a nie wyniki nauczania: te nie są publikowane na poziomie pojedynczej szkoły. Metodologia: z-dykty.pl/metodologia.
Źródło: publikacja zbiorcza Systemu Informacji Oświatowej (dane.gov.pl, zbiór 839), stan na 30 września. Pokazujemy skalę placówki – liczbę uczniów, oddziałów i nauczycieli – a nie wyniki nauczania: te nie są publikowane na poziomie pojedynczej szkoły. Fakty o instytucjach, nie osobach (zasada #4/#5). Zbiór źródłowy ↗