Samorządowe Przedszkole w Starym Bazanowie
Przedszkole · publiczna · Stary Bazanów · gmina Ryki
Uczy się tu 46 uczniów.
To mniej niż w połowie placówek tej gminy — mediana wynosi tam 69 uczniów. Rejestr wykazuje w tej gminie 50 placówek.
Uczniowie
46
Oddziały
2
Uczniów na oddział
23
Numer RSPO
77894
Rodzaj wpisu
szkoła/placówka wchodząca w skład jednostki złożonej
Organ prowadzący
Gmina Ryki
Typ organu
Gmina
Inne placówki w gminie Ryki
- Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 w RykachSzkoła podstawowa · 525 uczniów
- Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 im. Mariana OsińskiegoSzkoła podstawowa · 481 uczniów
- Technikum nr 1 w RykachTechnikum · 336 uczniów
- Technikum nr 2 w RykachTechnikum · 332 uczniów
- Policealne Studium Zawodowe w RykachSzkoła policealna · 300 uczniów
- I Liceum Ogólnokształcące im. M. Skłodowskiej - Curie w RykachLiceum ogólnokształcące · 271 uczniów
- Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych w RykachLiceum ogólnokształcące · 149 uczniów
- Samorządowe Przedszkole nr 5 im. Ewy Szelburg - Zarembiny w RykachPrzedszkole · 145 uczniów
Najczęstsze pytania — Samorządowe Przedszkole w Starym Bazanowie
Ilu uczniów ma Samorządowe Przedszkole w Starym Bazanowie?
Do placówki Samorządowe Przedszkole w Starym Bazanowie (Stary Bazanów, gmina Ryki, pow. rycki, woj. lubelskie) uczęszcza 46 uczniów w roku szkolnym 2024/2025. Mediana dla gminy to 69 uczniów — ta placówka ma mniej niż w połowie placówek tej gminy. Dane z rejestru placówek oświatowych (SIO), stan na 30 września.
Ile oddziałów ma Samorządowe Przedszkole w Starym Bazanowie i ilu uczniów przypada na oddział?
Placówka ma 2 oddziałów, czyli średnio 23 uczniów na oddział. Mediana dla gminy to 19 uczniów na oddział — ta placówka ma więcej niż w połowie placówek tej gminy. To liczebność sprawozdana do SIO, nie liczebność klasy na konkretnej lekcji.
Samorządowe Przedszkole w Starym Bazanowie — kto jest organem prowadzącym?
Organem prowadzącym jest Gmina Ryki. Placówka ma status: publiczna. Organ prowadzący odpowiada za finansowanie i organizację pracy placówki.
Gdzie znajduje się Samorządowe Przedszkole w Starym Bazanowie?
Samorządowe Przedszkole w Starym Bazanowie działa w: Stary Bazanów, gmina Ryki, pow. rycki, woj. lubelskie. W tej gminie rejestr SIO wykazuje 50 placówek oświatowych.
Jaki numer RSPO ma Samorządowe Przedszkole w Starym Bazanowie?
Numer RSPO tej placówki to 77894. RSPO (Rejestr Szkół i Placówek Oświatowych) to identyfikator nadawany przez system SIO — nazwa placówki zmienia się przy reorganizacji, numer zostaje, więc to po nim łączymy dane z różnych roczników.
Samorządowe Przedszkole w Starym Bazanowie — skąd pochodzą te dane?
Dane pochodzą z publikacji zbiorczej Systemu Informacji Oświatowej (dane.gov.pl, zbiór 839), stan na 30 września. Pokazujemy skalę placówki – liczbę uczniów, oddziałów i nauczycieli – a nie wyniki nauczania: te nie są publikowane na poziomie pojedynczej szkoły. Metodologia: z-dykty.pl/metodologia.
Źródło: publikacja zbiorcza Systemu Informacji Oświatowej (dane.gov.pl, zbiór 839), stan na 30 września. Pokazujemy skalę placówki – liczbę uczniów, oddziałów i nauczycieli – a nie wyniki nauczania: te nie są publikowane na poziomie pojedynczej szkoły. Fakty o instytucjach, nie osobach (zasada #4/#5). Zbiór źródłowy ↗