Przejdź do treści
z-dykty.pl

Samorządowe Przedszkole w Biórkowie Wielkim

Przedszkole · publiczna · Biórków Wielki · gmina Koniusza

Uczy się tu 75 uczniów.

To mniej niż w połowie placówek tej gminy — mediana wynosi tam 172 uczniów. Rejestr wykazuje w tej gminie 15 placówek.

Uczniowie

75

Oddziały

3

Uczniów na oddział

25

Numer RSPO

274666

Rodzaj wpisu

szkoła/placówka wchodząca w skład jednostki złożonej

Organ prowadzący

Gmina Koniusza

Typ organu

Gmina

Inne placówki w gminie Koniusza

Wszystkie placówki gminy Koniusza

Najczęstsze pytania — Samorządowe Przedszkole w Biórkowie Wielkim

Ilu uczniów ma Samorządowe Przedszkole w Biórkowie Wielkim?

Do placówki Samorządowe Przedszkole w Biórkowie Wielkim (Biórków Wielki, gmina Koniusza, pow. proszowicki, woj. małopolskie) uczęszcza 75 uczniów w roku szkolnym 2024/2025. Mediana dla gminy to 172 uczniów — ta placówka ma mniej niż w połowie placówek tej gminy. Dane z rejestru placówek oświatowych (SIO), stan na 30 września.

Ile oddziałów ma Samorządowe Przedszkole w Biórkowie Wielkim i ilu uczniów przypada na oddział?

Placówka ma 3 oddziałów, czyli średnio 25 uczniów na oddział. Mediana dla gminy to 20,2 uczniów na oddział — ta placówka ma więcej niż w połowie placówek tej gminy. To liczebność sprawozdana do SIO, nie liczebność klasy na konkretnej lekcji.

Samorządowe Przedszkole w Biórkowie Wielkim — kto jest organem prowadzącym?

Organem prowadzącym jest Gmina Koniusza. Placówka ma status: publiczna. Organ prowadzący odpowiada za finansowanie i organizację pracy placówki.

Gdzie znajduje się Samorządowe Przedszkole w Biórkowie Wielkim?

Samorządowe Przedszkole w Biórkowie Wielkim działa w: Biórków Wielki, gmina Koniusza, pow. proszowicki, woj. małopolskie. W tej gminie rejestr SIO wykazuje 15 placówek oświatowych.

Jaki numer RSPO ma Samorządowe Przedszkole w Biórkowie Wielkim?

Numer RSPO tej placówki to 274666. RSPO (Rejestr Szkół i Placówek Oświatowych) to identyfikator nadawany przez system SIO — nazwa placówki zmienia się przy reorganizacji, numer zostaje, więc to po nim łączymy dane z różnych roczników.

Samorządowe Przedszkole w Biórkowie Wielkim — skąd pochodzą te dane?

Dane pochodzą z publikacji zbiorczej Systemu Informacji Oświatowej (dane.gov.pl, zbiór 839), stan na 30 września. Pokazujemy skalę placówki – liczbę uczniów, oddziałów i nauczycieli – a nie wyniki nauczania: te nie są publikowane na poziomie pojedynczej szkoły. Metodologia: z-dykty.pl/metodologia.

Źródło: publikacja zbiorcza Systemu Informacji Oświatowej (dane.gov.pl, zbiór 839), stan na 30 września. Pokazujemy skalę placówki – liczbę uczniów, oddziałów i nauczycieli – a nie wyniki nauczania: te nie są publikowane na poziomie pojedynczej szkoły. Fakty o instytucjach, nie osobach (zasada #4/#5). Zbiór źródłowy ↗