Samorządowe Przedszkole "Krasnala Hałabały" w Wielopolu Skrzyńskim
Przedszkole · publiczna · Wielopole Skrzyńskie · gmina Wielopole Skrzyńskie
Uczy się tu 105 uczniów.
To mniej więcej tyle, ile w połowie placówek tej gminy — mediana wynosi tam 108 uczniów. Rejestr wykazuje w tej gminie 7 placówek.
Uczniowie
105
Oddziały
5
Nauczyciele
10
Uczniów na oddział
21
Na jednego nauczyciela przypada 10,5 uczniów. Liczby pochodzą ze stanu na 30 września (2024/2025) – to skala placówki, nie ocena jej pracy.
Numer RSPO
69074
Rodzaj wpisu
samodzielna
Organ prowadzący
Gmina Wielopole Skrzyńskie
Typ organu
Gmina
Inne placówki w gminie Wielopole Skrzyńskie
- Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Marii Kantora w Wielopolu SkrzyńskimSzkoła podstawowa · 200 uczniów
- Szkoła Podstawowa nr 1 im. Ppłka Ludwika Marszałka "Zbroi" w BrzezinachSzkoła podstawowa · 144 uczniów
- Szkoła Podstawowa im. Świętego Jana Pawła II w GlinikuSzkoła podstawowa · 142 uczniów
- Szkoła Podstawowa im. Sybiraków w NawsiuSzkoła podstawowa · 108 uczniów
- Szkoła Podstawowa im. Prof. Karola Olszewskiego w BroniszowieSzkoła podstawowa · 101 uczniów
- Szkoła Podstawowa nr 2 im. Marii Lachman w Brzezinach-BerdechówSzkoła podstawowa · 36 uczniów
Najczęstsze pytania — Samorządowe Przedszkole "Krasnala Hałabały" w Wielopolu Skrzyńskim
Ilu uczniów ma Samorządowe Przedszkole "Krasnala Hałabały" w Wielopolu Skrzyńskim?
Do placówki Samorządowe Przedszkole "Krasnala Hałabały" w Wielopolu Skrzyńskim (Wielopole Skrzyńskie, gmina Wielopole Skrzyńskie, pow. ropczycko-sędziszowski, woj. podkarpackie) uczęszcza 105 uczniów w roku szkolnym 2024/2025. Mediana dla gminy to 108 uczniów — ta placówka ma mniej więcej tyle, co w połowie placówek tej gminy. Dane z rejestru placówek oświatowych (SIO), stan na 30 września.
Ile oddziałów ma Samorządowe Przedszkole "Krasnala Hałabały" w Wielopolu Skrzyńskim i ilu uczniów przypada na oddział?
Placówka ma 5 oddziałów, czyli średnio 21 uczniów na oddział. Mediana dla gminy to 14,2 uczniów na oddział — ta placówka ma więcej niż w połowie placówek tej gminy. To liczebność sprawozdana do SIO, nie liczebność klasy na konkretnej lekcji.
Ilu nauczycieli ma Samorządowe Przedszkole "Krasnala Hałabały" w Wielopolu Skrzyńskim?
W placówce pracuje 10 nauczycieli, czyli na jednego nauczyciela przypada 10,5 uczniów. Liczba obejmuje wszystkie formy zatrudnienia sprawozdane do SIO.
Samorządowe Przedszkole "Krasnala Hałabały" w Wielopolu Skrzyńskim — kto jest organem prowadzącym?
Organem prowadzącym jest Gmina Wielopole Skrzyńskie. Placówka ma status: publiczna. Organ prowadzący odpowiada za finansowanie i organizację pracy placówki.
Gdzie znajduje się Samorządowe Przedszkole "Krasnala Hałabały" w Wielopolu Skrzyńskim?
Samorządowe Przedszkole "Krasnala Hałabały" w Wielopolu Skrzyńskim działa w: Wielopole Skrzyńskie, gmina Wielopole Skrzyńskie, pow. ropczycko-sędziszowski, woj. podkarpackie. W tej gminie rejestr SIO wykazuje 7 placówek oświatowych.
Jaki numer RSPO ma Samorządowe Przedszkole "Krasnala Hałabały" w Wielopolu Skrzyńskim?
Numer RSPO tej placówki to 69074. RSPO (Rejestr Szkół i Placówek Oświatowych) to identyfikator nadawany przez system SIO — nazwa placówki zmienia się przy reorganizacji, numer zostaje, więc to po nim łączymy dane z różnych roczników.
Samorządowe Przedszkole "Krasnala Hałabały" w Wielopolu Skrzyńskim — skąd pochodzą te dane?
Dane pochodzą z publikacji zbiorczej Systemu Informacji Oświatowej (dane.gov.pl, zbiór 839), stan na 30 września. Pokazujemy skalę placówki – liczbę uczniów, oddziałów i nauczycieli – a nie wyniki nauczania: te nie są publikowane na poziomie pojedynczej szkoły. Metodologia: z-dykty.pl/metodologia.
Źródło: publikacja zbiorcza Systemu Informacji Oświatowej (dane.gov.pl, zbiór 839), stan na 30 września. Pokazujemy skalę placówki – liczbę uczniów, oddziałów i nauczycieli – a nie wyniki nauczania: te nie są publikowane na poziomie pojedynczej szkoły. Fakty o instytucjach, nie osobach (zasada #4/#5). Zbiór źródłowy ↗