Punkt Przedszkolny przy Publicznej Szkole Podstawowej w Krzątce
Punkt przedszkolny · publiczna · Krzątka · gmina Majdan Królewski
Uczy się tu 20 uczniów.
To mniej niż w połowie placówek tej gminy — mediana wynosi tam 74 uczniów. Rejestr wykazuje w tej gminie 9 placówek.
Uczniowie
20
Oddziały
1
Nauczyciele
1
Uczniów na oddział
20
Na jednego nauczyciela przypada 20 uczniów. Liczby pochodzą ze stanu na 30 września (2024/2025) – to skala placówki, nie ocena jej pracy.
Numer RSPO
119751
Rodzaj wpisu
samodzielna
Organ prowadzący
Gmina Majdan Królewski
Typ organu
Gmina
Inne placówki w gminie Majdan Królewski
- Publiczna Szkoła Podstawowa im. Marii Skłodowskiej-Curie w Majdanie KrólewskimSzkoła podstawowa · 397 uczniów
- Publiczna Szkoła Podstawowa w KrzątceSzkoła podstawowa · 123 uczniów
- Publiczna Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w KomorowieSzkoła podstawowa · 102 uczniów
- Publiczna Szkoła Podstawowa im. Kardynała Adama Kozłowieckiego w Hucie KomorowskiejSzkoła podstawowa · 74 uczniów
- Publiczna Szkoła Podstawowa w KlatkachSzkoła podstawowa · 74 uczniów
- Niepubliczne Przedszkole ,,Słoneczny Zakątek"Przedszkole · 65 uczniów
- Publiczna Szkoła Podstawowa w Woli RusinowskiejSzkoła podstawowa · 61 uczniów
- Publiczne Przedszkole w Majdanie KrólewskimPrzedszkole · 50 uczniów
Najczęstsze pytania — Punkt Przedszkolny przy Publicznej Szkole Podstawowej w Krzątce
Ilu uczniów ma Punkt Przedszkolny przy Publicznej Szkole Podstawowej w Krzątce?
Do placówki Punkt Przedszkolny przy Publicznej Szkole Podstawowej w Krzątce (Krzątka, gmina Majdan Królewski, pow. kolbuszowski, woj. podkarpackie) uczęszcza 20 uczniów w roku szkolnym 2024/2025. Mediana dla gminy to 74 uczniów — ta placówka ma mniej niż w połowie placówek tej gminy. Dane z rejestru placówek oświatowych (SIO), stan na 30 września.
Ile oddziałów ma Punkt Przedszkolny przy Publicznej Szkole Podstawowej w Krzątce i ilu uczniów przypada na oddział?
Placówka ma 1 oddziałów, czyli średnio 20 uczniów na oddział. Mediana dla gminy to 13,7 uczniów na oddział — ta placówka ma więcej niż w połowie placówek tej gminy. To liczebność sprawozdana do SIO, nie liczebność klasy na konkretnej lekcji.
Ilu nauczycieli ma Punkt Przedszkolny przy Publicznej Szkole Podstawowej w Krzątce?
W placówce pracuje 1 nauczycieli, czyli na jednego nauczyciela przypada 20 uczniów. Liczba obejmuje wszystkie formy zatrudnienia sprawozdane do SIO.
Punkt Przedszkolny przy Publicznej Szkole Podstawowej w Krzątce — kto jest organem prowadzącym?
Organem prowadzącym jest Gmina Majdan Królewski. Placówka ma status: publiczna. Organ prowadzący odpowiada za finansowanie i organizację pracy placówki.
Gdzie znajduje się Punkt Przedszkolny przy Publicznej Szkole Podstawowej w Krzątce?
Punkt Przedszkolny przy Publicznej Szkole Podstawowej w Krzątce działa w: Krzątka, gmina Majdan Królewski, pow. kolbuszowski, woj. podkarpackie. W tej gminie rejestr SIO wykazuje 9 placówek oświatowych.
Jaki numer RSPO ma Punkt Przedszkolny przy Publicznej Szkole Podstawowej w Krzątce?
Numer RSPO tej placówki to 119751. RSPO (Rejestr Szkół i Placówek Oświatowych) to identyfikator nadawany przez system SIO — nazwa placówki zmienia się przy reorganizacji, numer zostaje, więc to po nim łączymy dane z różnych roczników.
Punkt Przedszkolny przy Publicznej Szkole Podstawowej w Krzątce — skąd pochodzą te dane?
Dane pochodzą z publikacji zbiorczej Systemu Informacji Oświatowej (dane.gov.pl, zbiór 839), stan na 30 września. Pokazujemy skalę placówki – liczbę uczniów, oddziałów i nauczycieli – a nie wyniki nauczania: te nie są publikowane na poziomie pojedynczej szkoły. Metodologia: z-dykty.pl/metodologia.
Źródło: publikacja zbiorcza Systemu Informacji Oświatowej (dane.gov.pl, zbiór 839), stan na 30 września. Pokazujemy skalę placówki – liczbę uczniów, oddziałów i nauczycieli – a nie wyniki nauczania: te nie są publikowane na poziomie pojedynczej szkoły. Fakty o instytucjach, nie osobach (zasada #4/#5). Zbiór źródłowy ↗