Punkt Przedszkolny "Kubusiowo"
Punkt przedszkolny · publiczna · Miłomłyn · gmina Miłomłyn
Uczy się tu 21 uczniów.
To mniej więcej tyle, ile w połowie placówek tej gminy — mediana wynosi tam 21 uczniów. Rejestr wykazuje w tej gminie 5 placówek.
Uczniowie
21
Oddziały
1
Nauczyciele
1
Uczniów na oddział
21
Na jednego nauczyciela przypada 21 uczniów. Liczby pochodzą ze stanu na 30 września (2024/2025) – to skala placówki, nie ocena jej pracy.
Numer RSPO
264191
Rodzaj wpisu
samodzielna
Organ prowadzący
Gmina Miłomłyn
Typ organu
Gmina
Inne placówki w gminie Miłomłyn
Najczęstsze pytania — Punkt Przedszkolny "Kubusiowo"
Ilu uczniów ma Punkt Przedszkolny "Kubusiowo"?
Do placówki Punkt Przedszkolny "Kubusiowo" (Miłomłyn, gmina Miłomłyn, pow. ostródzki, woj. warmińsko-mazurskie) uczęszcza 21 uczniów w roku szkolnym 2024/2025. Mediana dla gminy to 21 uczniów — ta placówka ma mniej więcej tyle, co w połowie placówek tej gminy. Dane z rejestru placówek oświatowych (SIO), stan na 30 września.
Ile oddziałów ma Punkt Przedszkolny "Kubusiowo" i ilu uczniów przypada na oddział?
Placówka ma 1 oddziałów, czyli średnio 21 uczniów na oddział. Mediana dla gminy to 20 uczniów na oddział — ta placówka ma mniej więcej tyle, co w połowie placówek tej gminy. To liczebność sprawozdana do SIO, nie liczebność klasy na konkretnej lekcji.
Ilu nauczycieli ma Punkt Przedszkolny "Kubusiowo"?
W placówce pracuje 1 nauczycieli, czyli na jednego nauczyciela przypada 21 uczniów. Liczba obejmuje wszystkie formy zatrudnienia sprawozdane do SIO.
Punkt Przedszkolny "Kubusiowo" — kto jest organem prowadzącym?
Organem prowadzącym jest Gmina Miłomłyn. Placówka ma status: publiczna. Organ prowadzący odpowiada za finansowanie i organizację pracy placówki.
Gdzie znajduje się Punkt Przedszkolny "Kubusiowo"?
Punkt Przedszkolny "Kubusiowo" działa w: Miłomłyn, gmina Miłomłyn, pow. ostródzki, woj. warmińsko-mazurskie. W tej gminie rejestr SIO wykazuje 5 placówek oświatowych.
Jaki numer RSPO ma Punkt Przedszkolny "Kubusiowo"?
Numer RSPO tej placówki to 264191. RSPO (Rejestr Szkół i Placówek Oświatowych) to identyfikator nadawany przez system SIO — nazwa placówki zmienia się przy reorganizacji, numer zostaje, więc to po nim łączymy dane z różnych roczników.
Punkt Przedszkolny "Kubusiowo" — skąd pochodzą te dane?
Dane pochodzą z publikacji zbiorczej Systemu Informacji Oświatowej (dane.gov.pl, zbiór 839), stan na 30 września. Pokazujemy skalę placówki – liczbę uczniów, oddziałów i nauczycieli – a nie wyniki nauczania: te nie są publikowane na poziomie pojedynczej szkoły. Metodologia: z-dykty.pl/metodologia.
Źródło: publikacja zbiorcza Systemu Informacji Oświatowej (dane.gov.pl, zbiór 839), stan na 30 września. Pokazujemy skalę placówki – liczbę uczniów, oddziałów i nauczycieli – a nie wyniki nauczania: te nie są publikowane na poziomie pojedynczej szkoły. Fakty o instytucjach, nie osobach (zasada #4/#5). Zbiór źródłowy ↗