Przejdź do treści
z-dykty.pl

Publiczne Przedszkole "Zaczarowany Ogród"

Przedszkole · publiczna · Kłokoczyn · gmina Czernichów

Uczy się tu 38 uczniów.

To mniej niż w połowie placówek tej gminy — mediana wynosi tam 63 uczniów. Rejestr wykazuje w tej gminie 35 placówek.

Uczniowie

38

Oddziały

2

Uczniów na oddział

19

Numer RSPO

263384

Rodzaj wpisu

szkoła/placówka wchodząca w skład jednostki złożonej

Organ prowadzący

Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Wsi im. Juliana Tuwima w Kłokoczynie

Typ organu

Stowarzyszenia

Inne placówki w gminie Czernichów

Wszystkie placówki gminy Czernichów

Najczęstsze pytania — Publiczne Przedszkole "Zaczarowany Ogród"

Ilu uczniów ma Publiczne Przedszkole "Zaczarowany Ogród"?

Do placówki Publiczne Przedszkole "Zaczarowany Ogród" (Kłokoczyn, gmina Czernichów, pow. krakowski, woj. małopolskie) uczęszcza 38 uczniów w roku szkolnym 2024/2025. Mediana dla gminy to 62,5 uczniów — ta placówka ma mniej niż w połowie placówek tej gminy. Dane z rejestru placówek oświatowych (SIO), stan na 30 września.

Ile oddziałów ma Publiczne Przedszkole "Zaczarowany Ogród" i ilu uczniów przypada na oddział?

Placówka ma 2 oddziałów, czyli średnio 19 uczniów na oddział. Mediana dla gminy to 19 uczniów na oddział — ta placówka ma mniej więcej tyle, co w połowie placówek tej gminy. To liczebność sprawozdana do SIO, nie liczebność klasy na konkretnej lekcji.

Publiczne Przedszkole "Zaczarowany Ogród" — kto jest organem prowadzącym?

Organem prowadzącym jest Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Wsi im. Juliana Tuwima w Kłokoczynie. Placówka ma status: publiczna. Organ prowadzący odpowiada za finansowanie i organizację pracy placówki.

Gdzie znajduje się Publiczne Przedszkole "Zaczarowany Ogród"?

Publiczne Przedszkole "Zaczarowany Ogród" działa w: Kłokoczyn, gmina Czernichów, pow. krakowski, woj. małopolskie. W tej gminie rejestr SIO wykazuje 35 placówek oświatowych.

Jaki numer RSPO ma Publiczne Przedszkole "Zaczarowany Ogród"?

Numer RSPO tej placówki to 263384. RSPO (Rejestr Szkół i Placówek Oświatowych) to identyfikator nadawany przez system SIO — nazwa placówki zmienia się przy reorganizacji, numer zostaje, więc to po nim łączymy dane z różnych roczników.

Publiczne Przedszkole "Zaczarowany Ogród" — skąd pochodzą te dane?

Dane pochodzą z publikacji zbiorczej Systemu Informacji Oświatowej (dane.gov.pl, zbiór 839), stan na 30 września. Pokazujemy skalę placówki – liczbę uczniów, oddziałów i nauczycieli – a nie wyniki nauczania: te nie są publikowane na poziomie pojedynczej szkoły. Metodologia: z-dykty.pl/metodologia.

Źródło: publikacja zbiorcza Systemu Informacji Oświatowej (dane.gov.pl, zbiór 839), stan na 30 września. Pokazujemy skalę placówki – liczbę uczniów, oddziałów i nauczycieli – a nie wyniki nauczania: te nie są publikowane na poziomie pojedynczej szkoły. Fakty o instytucjach, nie osobach (zasada #4/#5). Zbiór źródłowy ↗