Publiczne Przedszkole w Kałkowie
Przedszkole · publiczna · Kałków · gmina Otmuchów
Uczy się tu 82 uczniów.
To więcej niż w połowie placówek tej gminy — mediana wynosi tam 69 uczniów. Rejestr wykazuje w tej gminie 28 placówek.
Uczniowie
82
Oddziały
4
Uczniów na oddział
20,5
Numer RSPO
79017
Rodzaj wpisu
szkoła/placówka wchodząca w skład jednostki złożonej
Organ prowadzący
Gmina Otmuchów
Typ organu
Gmina
Inne placówki w gminie Otmuchów
- Szkoła Podstawowa nr 1 w OtmuchowieSzkoła podstawowa · 467 uczniów
- Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Powstań Śląskich w KałkowieSzkoła podstawowa · 145 uczniów
- Publiczne Przedszkole nr 2 z Oddziałem ŻłobkowymPrzedszkole · 134 uczniów
- Liceum OgólnokształcąceLiceum ogólnokształcące · 107 uczniów
- Publiczne Przedszkole nr 1 OtmuchowiePrzedszkole · 92 uczniów
- Szkoła Podstawowa nr 2 w OtmuchowieSzkoła podstawowa · 79 uczniów
- TechnikumTechnikum · 69 uczniów
- Branżowa Szkoła I Stopnia w OtmuchowieBranżowa szkoła I stopnia · 68 uczniów
Najczęstsze pytania — Publiczne Przedszkole w Kałkowie
Ilu uczniów ma Publiczne Przedszkole w Kałkowie?
Do placówki Publiczne Przedszkole w Kałkowie (Kałków, gmina Otmuchów, pow. nyski, woj. opolskie) uczęszcza 82 uczniów w roku szkolnym 2024/2025. Mediana dla gminy to 68,5 uczniów — ta placówka ma więcej niż w połowie placówek tej gminy. Dane z rejestru placówek oświatowych (SIO), stan na 30 września.
Ile oddziałów ma Publiczne Przedszkole w Kałkowie i ilu uczniów przypada na oddział?
Placówka ma 4 oddziałów, czyli średnio 20,5 uczniów na oddział. Mediana dla gminy to 17,7 uczniów na oddział — ta placówka ma więcej niż w połowie placówek tej gminy. To liczebność sprawozdana do SIO, nie liczebność klasy na konkretnej lekcji.
Publiczne Przedszkole w Kałkowie — kto jest organem prowadzącym?
Organem prowadzącym jest Gmina Otmuchów. Placówka ma status: publiczna. Organ prowadzący odpowiada za finansowanie i organizację pracy placówki.
Gdzie znajduje się Publiczne Przedszkole w Kałkowie?
Publiczne Przedszkole w Kałkowie działa w: Kałków, gmina Otmuchów, pow. nyski, woj. opolskie. W tej gminie rejestr SIO wykazuje 28 placówek oświatowych.
Jaki numer RSPO ma Publiczne Przedszkole w Kałkowie?
Numer RSPO tej placówki to 79017. RSPO (Rejestr Szkół i Placówek Oświatowych) to identyfikator nadawany przez system SIO — nazwa placówki zmienia się przy reorganizacji, numer zostaje, więc to po nim łączymy dane z różnych roczników.
Publiczne Przedszkole w Kałkowie — skąd pochodzą te dane?
Dane pochodzą z publikacji zbiorczej Systemu Informacji Oświatowej (dane.gov.pl, zbiór 839), stan na 30 września. Pokazujemy skalę placówki – liczbę uczniów, oddziałów i nauczycieli – a nie wyniki nauczania: te nie są publikowane na poziomie pojedynczej szkoły. Metodologia: z-dykty.pl/metodologia.
Źródło: publikacja zbiorcza Systemu Informacji Oświatowej (dane.gov.pl, zbiór 839), stan na 30 września. Pokazujemy skalę placówki – liczbę uczniów, oddziałów i nauczycieli – a nie wyniki nauczania: te nie są publikowane na poziomie pojedynczej szkoły. Fakty o instytucjach, nie osobach (zasada #4/#5). Zbiór źródłowy ↗