Publiczne Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych
Liceum ogólnokształcące · publiczna · Namysłów · gmina Namysłów
Uczy się tu 132 uczniów.
To mniej więcej tyle, ile w połowie placówek tej gminy — mediana wynosi tam 126 uczniów. Rejestr wykazuje w tej gminie 49 placówek.
Uczniowie
132
Oddziały
5
Uczniów na oddział
26,4
Numer RSPO
91913
Rodzaj wpisu
szkoła/placówka wchodząca w skład jednostki złożonej
Organ prowadzący
Powiat Namysłowski
Typ organu
Powiat ziemski
Inne placówki w gminie Namysłów
- Technikum nr 2 w Zespole Szkół Rolniczych im Tadeusza Kościuszki w NamysłowieTechnikum · 669 uczniów
- Szkoła Podstawowa nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi im. Władysława Stanisława Reymonta w NamysłowieSzkoła podstawowa · 479 uczniów
- I Liceum Ogólnokształcące im Jarosława Iwaszkiewicza w NamysłowieLiceum ogólnokształcące · 458 uczniów
- Szkoła Podstawowa nr 3 im. Bolesława Prusa w NamysłowieSzkoła podstawowa · 445 uczniów
- Szkoła Podstawowa nr 2 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marii Skłodowskiej-Curie w NamysłowieSzkoła podstawowa · 356 uczniów
- Technikum nr 1 w Zespole Szkół Mechanicznych w Namysłowie im. "Żołnierzy Września 1939 Roku"Technikum · 355 uczniów
- Branżowa Szkoła I Stopnia nr 1 w Zespole Szkół Mechanicznych w Namysłowie im. "Żołnierzy Września 1939 Roku"Branżowa szkoła I stopnia · 249 uczniów
- Przedszkole nr 5 w NamysłowiePrzedszkole · 247 uczniów
Najczęstsze pytania — Publiczne Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych
Ilu uczniów ma Publiczne Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych?
Do placówki Publiczne Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych (Namysłów, gmina Namysłów, pow. namysłowski, woj. opolskie) uczęszcza 132 uczniów w roku szkolnym 2024/2025. Mediana dla gminy to 126 uczniów — ta placówka ma mniej więcej tyle, co w połowie placówek tej gminy. Dane z rejestru placówek oświatowych (SIO), stan na 30 września.
Ile oddziałów ma Publiczne Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych i ilu uczniów przypada na oddział?
Placówka ma 5 oddziałów, czyli średnio 26,4 uczniów na oddział. Mediana dla gminy to 19,5 uczniów na oddział — ta placówka ma więcej niż w połowie placówek tej gminy. To liczebność sprawozdana do SIO, nie liczebność klasy na konkretnej lekcji.
Publiczne Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych — kto jest organem prowadzącym?
Organem prowadzącym jest Powiat Namysłowski. Placówka ma status: publiczna. Organ prowadzący odpowiada za finansowanie i organizację pracy placówki.
Gdzie znajduje się Publiczne Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych?
Publiczne Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych działa w: Namysłów, gmina Namysłów, pow. namysłowski, woj. opolskie. W tej gminie rejestr SIO wykazuje 49 placówek oświatowych.
Jaki numer RSPO ma Publiczne Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych?
Numer RSPO tej placówki to 91913. RSPO (Rejestr Szkół i Placówek Oświatowych) to identyfikator nadawany przez system SIO — nazwa placówki zmienia się przy reorganizacji, numer zostaje, więc to po nim łączymy dane z różnych roczników.
Publiczne Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych — skąd pochodzą te dane?
Dane pochodzą z publikacji zbiorczej Systemu Informacji Oświatowej (dane.gov.pl, zbiór 839), stan na 30 września. Pokazujemy skalę placówki – liczbę uczniów, oddziałów i nauczycieli – a nie wyniki nauczania: te nie są publikowane na poziomie pojedynczej szkoły. Metodologia: z-dykty.pl/metodologia.
Źródło: publikacja zbiorcza Systemu Informacji Oświatowej (dane.gov.pl, zbiór 839), stan na 30 września. Pokazujemy skalę placówki – liczbę uczniów, oddziałów i nauczycieli – a nie wyniki nauczania: te nie są publikowane na poziomie pojedynczej szkoły. Fakty o instytucjach, nie osobach (zasada #4/#5). Zbiór źródłowy ↗