Przejdź do treści
z-dykty.pl

Publiczna Szkoła Podstawowa w Starej Kiszewie

Szkoła podstawowa · publiczna · Stara Kiszewa · gmina Stara Kiszewa

Uczy się tu 471 uczniów.

To więcej niż w połowie placówek tej gminy — mediana wynosi tam 88 uczniów. Rejestr wykazuje w tej gminie 9 placówek.

Uczniowie

471

Oddziały

23

Uczniów na oddział

20,5

Numer RSPO

84648

Rodzaj wpisu

szkoła/placówka wchodząca w skład jednostki złożonej

Organ prowadzący

Gmina Stara Kiszewa

Typ organu

Gmina

Inne placówki w gminie Stara Kiszewa

Wszystkie placówki gminy Stara Kiszewa

Najczęstsze pytania — Publiczna Szkoła Podstawowa w Starej Kiszewie

Ilu uczniów ma Publiczna Szkoła Podstawowa w Starej Kiszewie?

Do placówki Publiczna Szkoła Podstawowa w Starej Kiszewie (Stara Kiszewa, gmina Stara Kiszewa, pow. kościerski, woj. pomorskie) uczęszcza 471 uczniów w roku szkolnym 2024/2025. Mediana dla gminy to 88 uczniów — ta placówka ma więcej niż w połowie placówek tej gminy. Dane z rejestru placówek oświatowych (SIO), stan na 30 września.

Ile oddziałów ma Publiczna Szkoła Podstawowa w Starej Kiszewie i ilu uczniów przypada na oddział?

Placówka ma 23 oddziałów, czyli średnio 20,5 uczniów na oddział. Mediana dla gminy to 19,6 uczniów na oddział — ta placówka ma mniej więcej tyle, co w połowie placówek tej gminy. To liczebność sprawozdana do SIO, nie liczebność klasy na konkretnej lekcji.

Publiczna Szkoła Podstawowa w Starej Kiszewie — kto jest organem prowadzącym?

Organem prowadzącym jest Gmina Stara Kiszewa. Placówka ma status: publiczna. Organ prowadzący odpowiada za finansowanie i organizację pracy placówki.

Gdzie znajduje się Publiczna Szkoła Podstawowa w Starej Kiszewie?

Publiczna Szkoła Podstawowa w Starej Kiszewie działa w: Stara Kiszewa, gmina Stara Kiszewa, pow. kościerski, woj. pomorskie. W tej gminie rejestr SIO wykazuje 9 placówek oświatowych.

Jaki numer RSPO ma Publiczna Szkoła Podstawowa w Starej Kiszewie?

Numer RSPO tej placówki to 84648. RSPO (Rejestr Szkół i Placówek Oświatowych) to identyfikator nadawany przez system SIO — nazwa placówki zmienia się przy reorganizacji, numer zostaje, więc to po nim łączymy dane z różnych roczników.

Publiczna Szkoła Podstawowa w Starej Kiszewie — skąd pochodzą te dane?

Dane pochodzą z publikacji zbiorczej Systemu Informacji Oświatowej (dane.gov.pl, zbiór 839), stan na 30 września. Pokazujemy skalę placówki – liczbę uczniów, oddziałów i nauczycieli – a nie wyniki nauczania: te nie są publikowane na poziomie pojedynczej szkoły. Metodologia: z-dykty.pl/metodologia.

Źródło: publikacja zbiorcza Systemu Informacji Oświatowej (dane.gov.pl, zbiór 839), stan na 30 września. Pokazujemy skalę placówki – liczbę uczniów, oddziałów i nauczycieli – a nie wyniki nauczania: te nie są publikowane na poziomie pojedynczej szkoły. Fakty o instytucjach, nie osobach (zasada #4/#5). Zbiór źródłowy ↗