Publiczna Szkoła Podstawowa w Nowym Dworze
Szkoła podstawowa · publiczna · Nowy Dwór · gmina Jastrząb
Uczy się tu 87 uczniów.
To mniej więcej tyle, ile w połowie placówek tej gminy — mediana wynosi tam 87 uczniów. Rejestr wykazuje w tej gminie 7 placówek.
Uczniowie
87
Oddziały
9
Nauczyciele
23
Uczniów na oddział
9,7
Na jednego nauczyciela przypada 3,8 uczniów. Liczby pochodzą ze stanu na 30 września (2024/2025) – to skala placówki, nie ocena jej pracy.
Numer RSPO
128371
Rodzaj wpisu
samodzielna
Organ prowadzący
Ewa Magdalena Figarska
Typ organu
Osoba fizyczna
Inne placówki w gminie Jastrząb
- Publiczna Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w JastrzębiuSzkoła podstawowa · 304 uczniów
- Publiczna Szkoła Podstawowa im. Stefana Żeromskiego w Woli LipienieckiejSzkoła podstawowa · 108 uczniów
- Publiczna Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Gąsawach RządowychSzkoła podstawowa · 93 uczniów
- Niepubliczny Punkt Przedszkolny "Śmiałek Joanna ZawadzkaPunkt przedszkolny · 25 uczniów
- Przedszkole w Gąsawach PlebańskichPrzedszkole · 21 uczniów
- Językowe Przedszkole Św. Kacperek Aneta KalitaPrzedszkole · 12 uczniów
Najczęstsze pytania — Publiczna Szkoła Podstawowa w Nowym Dworze
Ilu uczniów ma Publiczna Szkoła Podstawowa w Nowym Dworze?
Do placówki Publiczna Szkoła Podstawowa w Nowym Dworze (Nowy Dwór, gmina Jastrząb, pow. szydłowiecki, woj. mazowieckie) uczęszcza 87 uczniów w roku szkolnym 2024/2025. Mediana dla gminy to 87 uczniów — ta placówka ma mniej więcej tyle, co w połowie placówek tej gminy. Dane z rejestru placówek oświatowych (SIO), stan na 30 września.
Ile oddziałów ma Publiczna Szkoła Podstawowa w Nowym Dworze i ilu uczniów przypada na oddział?
Placówka ma 9 oddziałów, czyli średnio 9,7 uczniów na oddział. Mediana dla gminy to 12 uczniów na oddział — ta placówka ma mniej niż w połowie placówek tej gminy. To liczebność sprawozdana do SIO, nie liczebność klasy na konkretnej lekcji.
Ilu nauczycieli ma Publiczna Szkoła Podstawowa w Nowym Dworze?
W placówce pracuje 23 nauczycieli, czyli na jednego nauczyciela przypada 3,8 uczniów. Liczba obejmuje wszystkie formy zatrudnienia sprawozdane do SIO.
Publiczna Szkoła Podstawowa w Nowym Dworze — kto jest organem prowadzącym?
Organem prowadzącym jest Ewa Magdalena Figarska. Placówka ma status: publiczna. Organ prowadzący odpowiada za finansowanie i organizację pracy placówki.
Gdzie znajduje się Publiczna Szkoła Podstawowa w Nowym Dworze?
Publiczna Szkoła Podstawowa w Nowym Dworze działa w: Nowy Dwór, gmina Jastrząb, pow. szydłowiecki, woj. mazowieckie. W tej gminie rejestr SIO wykazuje 7 placówek oświatowych.
Jaki numer RSPO ma Publiczna Szkoła Podstawowa w Nowym Dworze?
Numer RSPO tej placówki to 128371. RSPO (Rejestr Szkół i Placówek Oświatowych) to identyfikator nadawany przez system SIO — nazwa placówki zmienia się przy reorganizacji, numer zostaje, więc to po nim łączymy dane z różnych roczników.
Publiczna Szkoła Podstawowa w Nowym Dworze — skąd pochodzą te dane?
Dane pochodzą z publikacji zbiorczej Systemu Informacji Oświatowej (dane.gov.pl, zbiór 839), stan na 30 września. Pokazujemy skalę placówki – liczbę uczniów, oddziałów i nauczycieli – a nie wyniki nauczania: te nie są publikowane na poziomie pojedynczej szkoły. Metodologia: z-dykty.pl/metodologia.
Źródło: publikacja zbiorcza Systemu Informacji Oświatowej (dane.gov.pl, zbiór 839), stan na 30 września. Pokazujemy skalę placówki – liczbę uczniów, oddziałów i nauczycieli – a nie wyniki nauczania: te nie są publikowane na poziomie pojedynczej szkoły. Fakty o instytucjach, nie osobach (zasada #4/#5). Zbiór źródłowy ↗