Publiczna Szkoła Podstawowa w Lisowie
Szkoła podstawowa · publiczna · Lisów · gmina Morawica
Uczy się tu 68 uczniów.
To mniej niż w połowie placówek tej gminy — mediana wynosi tam 166 uczniów. Rejestr wykazuje w tej gminie 28 placówek.
Uczniowie
68
Oddziały
10
Nauczyciele
24
Uczniów na oddział
6,8
Na jednego nauczyciela przypada 2,8 uczniów. Liczby pochodzą ze stanu na 30 września (2024/2025) – to skala placówki, nie ocena jej pracy.
Numer RSPO
53302
Rodzaj wpisu
samodzielna
Organ prowadzący
Stowarzyszenie Ekorozwoju Lisowa i Zaborza
Typ organu
Stowarzyszenia
Inne placówki w gminie Morawica
- Szkoła Podstawowa im. Ks. Piotra Ściegiennego w BilczySzkoła podstawowa · 632 uczniów
- Szkoła Podstawowa im. K. Makuszyńskiego w MorawicySzkoła podstawowa · 423 uczniów
- Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w BrzezinachSzkoła podstawowa · 235 uczniów
- Kolorowe Przedszkole w BilczyPrzedszkole · 223 uczniów
- Publiczna Szkoła Podstawowa w Woli MorawickiejSzkoła podstawowa · 201 uczniów
- Policealna Szkoła Medyczna im. Hanny Chrzanowskiej w MorawicySzkoła policealna · 193 uczniów
- Przedszkole Samorządowe w MorawicyPrzedszkole · 168 uczniów
- Szkoła Podstawowa im. Jakuba Szelesta w Dębskiej WoliSzkoła podstawowa · 166 uczniów
Najczęstsze pytania — Publiczna Szkoła Podstawowa w Lisowie
Ilu uczniów ma Publiczna Szkoła Podstawowa w Lisowie?
Do placówki Publiczna Szkoła Podstawowa w Lisowie (Lisów, gmina Morawica, pow. kielecki, woj. świętokrzyskie) uczęszcza 68 uczniów w roku szkolnym 2024/2025. Mediana dla gminy to 166 uczniów — ta placówka ma mniej niż w połowie placówek tej gminy. Dane z rejestru placówek oświatowych (SIO), stan na 30 września.
Ile oddziałów ma Publiczna Szkoła Podstawowa w Lisowie i ilu uczniów przypada na oddział?
Placówka ma 10 oddziałów, czyli średnio 6,8 uczniów na oddział. Mediana dla gminy to 16,8 uczniów na oddział — ta placówka ma mniej niż w połowie placówek tej gminy. To liczebność sprawozdana do SIO, nie liczebność klasy na konkretnej lekcji.
Ilu nauczycieli ma Publiczna Szkoła Podstawowa w Lisowie?
W placówce pracuje 24 nauczycieli, czyli na jednego nauczyciela przypada 2,8 uczniów. Liczba obejmuje wszystkie formy zatrudnienia sprawozdane do SIO.
Publiczna Szkoła Podstawowa w Lisowie — kto jest organem prowadzącym?
Organem prowadzącym jest Stowarzyszenie Ekorozwoju Lisowa i Zaborza. Placówka ma status: publiczna. Organ prowadzący odpowiada za finansowanie i organizację pracy placówki.
Gdzie znajduje się Publiczna Szkoła Podstawowa w Lisowie?
Publiczna Szkoła Podstawowa w Lisowie działa w: Lisów, gmina Morawica, pow. kielecki, woj. świętokrzyskie. W tej gminie rejestr SIO wykazuje 28 placówek oświatowych.
Jaki numer RSPO ma Publiczna Szkoła Podstawowa w Lisowie?
Numer RSPO tej placówki to 53302. RSPO (Rejestr Szkół i Placówek Oświatowych) to identyfikator nadawany przez system SIO — nazwa placówki zmienia się przy reorganizacji, numer zostaje, więc to po nim łączymy dane z różnych roczników.
Publiczna Szkoła Podstawowa w Lisowie — skąd pochodzą te dane?
Dane pochodzą z publikacji zbiorczej Systemu Informacji Oświatowej (dane.gov.pl, zbiór 839), stan na 30 września. Pokazujemy skalę placówki – liczbę uczniów, oddziałów i nauczycieli – a nie wyniki nauczania: te nie są publikowane na poziomie pojedynczej szkoły. Metodologia: z-dykty.pl/metodologia.
Źródło: publikacja zbiorcza Systemu Informacji Oświatowej (dane.gov.pl, zbiór 839), stan na 30 września. Pokazujemy skalę placówki – liczbę uczniów, oddziałów i nauczycieli – a nie wyniki nauczania: te nie są publikowane na poziomie pojedynczej szkoły. Fakty o instytucjach, nie osobach (zasada #4/#5). Zbiór źródłowy ↗