Przejdź do treści
z-dykty.pl

Przedszkole w Klebarku Wielkim

Przedszkole · publiczna · Klebark Wielki · gmina Purda

Uczy się tu 78 uczniów.

To więcej niż w połowie placówek tej gminy — mediana wynosi tam 62 uczniów. Rejestr wykazuje w tej gminie 13 placówek.

Uczniowie

78

Oddziały

4

Uczniów na oddział

19,5

Numer RSPO

85771

Rodzaj wpisu

szkoła/placówka wchodząca w skład jednostki złożonej

Organ prowadzący

Gmina Purda

Typ organu

Gmina

Inne placówki w gminie Purda

Wszystkie placówki gminy Purda

Najczęstsze pytania — Przedszkole w Klebarku Wielkim

Ilu uczniów ma Przedszkole w Klebarku Wielkim?

Do placówki Przedszkole w Klebarku Wielkim (Klebark Wielki, gmina Purda, pow. olsztyński, woj. warmińsko-mazurskie) uczęszcza 78 uczniów w roku szkolnym 2024/2025. Mediana dla gminy to 62 uczniów — ta placówka ma więcej niż w połowie placówek tej gminy. Dane z rejestru placówek oświatowych (SIO), stan na 30 września.

Ile oddziałów ma Przedszkole w Klebarku Wielkim i ilu uczniów przypada na oddział?

Placówka ma 4 oddziałów, czyli średnio 19,5 uczniów na oddział. Mediana dla gminy to 15,1 uczniów na oddział — ta placówka ma więcej niż w połowie placówek tej gminy. To liczebność sprawozdana do SIO, nie liczebność klasy na konkretnej lekcji.

Przedszkole w Klebarku Wielkim — kto jest organem prowadzącym?

Organem prowadzącym jest Gmina Purda. Placówka ma status: publiczna. Organ prowadzący odpowiada za finansowanie i organizację pracy placówki.

Gdzie znajduje się Przedszkole w Klebarku Wielkim?

Przedszkole w Klebarku Wielkim działa w: Klebark Wielki, gmina Purda, pow. olsztyński, woj. warmińsko-mazurskie. W tej gminie rejestr SIO wykazuje 13 placówek oświatowych.

Jaki numer RSPO ma Przedszkole w Klebarku Wielkim?

Numer RSPO tej placówki to 85771. RSPO (Rejestr Szkół i Placówek Oświatowych) to identyfikator nadawany przez system SIO — nazwa placówki zmienia się przy reorganizacji, numer zostaje, więc to po nim łączymy dane z różnych roczników.

Przedszkole w Klebarku Wielkim — skąd pochodzą te dane?

Dane pochodzą z publikacji zbiorczej Systemu Informacji Oświatowej (dane.gov.pl, zbiór 839), stan na 30 września. Pokazujemy skalę placówki – liczbę uczniów, oddziałów i nauczycieli – a nie wyniki nauczania: te nie są publikowane na poziomie pojedynczej szkoły. Metodologia: z-dykty.pl/metodologia.

Źródło: publikacja zbiorcza Systemu Informacji Oświatowej (dane.gov.pl, zbiór 839), stan na 30 września. Pokazujemy skalę placówki – liczbę uczniów, oddziałów i nauczycieli – a nie wyniki nauczania: te nie są publikowane na poziomie pojedynczej szkoły. Fakty o instytucjach, nie osobach (zasada #4/#5). Zbiór źródłowy ↗