Przedszkole Samorządowe
Przedszkole · publiczna · Bytnica · gmina Bytnica
Uczy się tu 63 uczniów.
To mniej niż w połowie placówek tej gminy — mediana wynosi tam 117 uczniów. Rejestr wykazuje w tej gminie 3 placówek.
Uczniowie
63
Oddziały
3
Uczniów na oddział
21
Numer RSPO
11243
Rodzaj wpisu
szkoła/placówka wchodząca w skład jednostki złożonej
Organ prowadzący
Gmina Bytnica
Typ organu
Gmina
Inne placówki w gminie Bytnica
Najczęstsze pytania — Przedszkole Samorządowe
Ilu uczniów ma Przedszkole Samorządowe?
Do placówki Przedszkole Samorządowe (Bytnica, gmina Bytnica, pow. krośnieński, woj. lubuskie) uczęszcza 63 uczniów w roku szkolnym 2024/2025. Mediana dla gminy to 117 uczniów — ta placówka ma mniej niż w połowie placówek tej gminy. Dane z rejestru placówek oświatowych (SIO), stan na 30 września.
Ile oddziałów ma Przedszkole Samorządowe i ilu uczniów przypada na oddział?
Placówka ma 3 oddziałów, czyli średnio 21 uczniów na oddział. Mediana dla gminy to 20 uczniów na oddział — ta placówka ma mniej więcej tyle, co w połowie placówek tej gminy. To liczebność sprawozdana do SIO, nie liczebność klasy na konkretnej lekcji.
Przedszkole Samorządowe — kto jest organem prowadzącym?
Organem prowadzącym jest Gmina Bytnica. Placówka ma status: publiczna. Organ prowadzący odpowiada za finansowanie i organizację pracy placówki.
Gdzie znajduje się Przedszkole Samorządowe?
Przedszkole Samorządowe działa w: Bytnica, gmina Bytnica, pow. krośnieński, woj. lubuskie. W tej gminie rejestr SIO wykazuje 3 placówek oświatowych.
Jaki numer RSPO ma Przedszkole Samorządowe?
Numer RSPO tej placówki to 11243. RSPO (Rejestr Szkół i Placówek Oświatowych) to identyfikator nadawany przez system SIO — nazwa placówki zmienia się przy reorganizacji, numer zostaje, więc to po nim łączymy dane z różnych roczników.
Przedszkole Samorządowe — skąd pochodzą te dane?
Dane pochodzą z publikacji zbiorczej Systemu Informacji Oświatowej (dane.gov.pl, zbiór 839), stan na 30 września. Pokazujemy skalę placówki – liczbę uczniów, oddziałów i nauczycieli – a nie wyniki nauczania: te nie są publikowane na poziomie pojedynczej szkoły. Metodologia: z-dykty.pl/metodologia.
Źródło: publikacja zbiorcza Systemu Informacji Oświatowej (dane.gov.pl, zbiór 839), stan na 30 września. Pokazujemy skalę placówki – liczbę uczniów, oddziałów i nauczycieli – a nie wyniki nauczania: te nie są publikowane na poziomie pojedynczej szkoły. Fakty o instytucjach, nie osobach (zasada #4/#5). Zbiór źródłowy ↗