Przejdź do treści
z-dykty.pl

Przedszkole Przyjaciół Kubusia Puchatka w Wyśmierzycach

Przedszkole · publiczna · Wyśmierzyce · gmina Wyśmierzyce

Uczy się tu 66 uczniów.

To mniej niż w połowie placówek tej gminy — mediana wynosi tam 96 uczniów. Rejestr wykazuje w tej gminie 3 placówek.

Uczniowie

66

Oddziały

3

Nauczyciele

4

Uczniów na oddział

22

Na jednego nauczyciela przypada 16,5 uczniów. Liczby pochodzą ze stanu na 30 września (2024/2025) – to skala placówki, nie ocena jej pracy.

Numer RSPO

62366

Rodzaj wpisu

samodzielna

Organ prowadzący

Gmina Wyśmierzyce

Typ organu

Gmina

Inne placówki w gminie Wyśmierzyce

Wszystkie placówki gminy Wyśmierzyce

Najczęstsze pytania — Przedszkole Przyjaciół Kubusia Puchatka w Wyśmierzycach

Ilu uczniów ma Przedszkole Przyjaciół Kubusia Puchatka w Wyśmierzycach?

Do placówki Przedszkole Przyjaciół Kubusia Puchatka w Wyśmierzycach (Wyśmierzyce, gmina Wyśmierzyce, pow. białobrzeski, woj. mazowieckie) uczęszcza 66 uczniów w roku szkolnym 2024/2025. Mediana dla gminy to 96 uczniów — ta placówka ma mniej niż w połowie placówek tej gminy. Dane z rejestru placówek oświatowych (SIO), stan na 30 września.

Ile oddziałów ma Przedszkole Przyjaciół Kubusia Puchatka w Wyśmierzycach i ilu uczniów przypada na oddział?

Placówka ma 3 oddziałów, czyli średnio 22 uczniów na oddział. Mediana dla gminy to 18,4 uczniów na oddział — ta placówka ma więcej niż w połowie placówek tej gminy. To liczebność sprawozdana do SIO, nie liczebność klasy na konkretnej lekcji.

Ilu nauczycieli ma Przedszkole Przyjaciół Kubusia Puchatka w Wyśmierzycach?

W placówce pracuje 4 nauczycieli, czyli na jednego nauczyciela przypada 16,5 uczniów. Liczba obejmuje wszystkie formy zatrudnienia sprawozdane do SIO.

Przedszkole Przyjaciół Kubusia Puchatka w Wyśmierzycach — kto jest organem prowadzącym?

Organem prowadzącym jest Gmina Wyśmierzyce. Placówka ma status: publiczna. Organ prowadzący odpowiada za finansowanie i organizację pracy placówki.

Gdzie znajduje się Przedszkole Przyjaciół Kubusia Puchatka w Wyśmierzycach?

Przedszkole Przyjaciół Kubusia Puchatka w Wyśmierzycach działa w: Wyśmierzyce, gmina Wyśmierzyce, pow. białobrzeski, woj. mazowieckie. W tej gminie rejestr SIO wykazuje 3 placówek oświatowych.

Jaki numer RSPO ma Przedszkole Przyjaciół Kubusia Puchatka w Wyśmierzycach?

Numer RSPO tej placówki to 62366. RSPO (Rejestr Szkół i Placówek Oświatowych) to identyfikator nadawany przez system SIO — nazwa placówki zmienia się przy reorganizacji, numer zostaje, więc to po nim łączymy dane z różnych roczników.

Przedszkole Przyjaciół Kubusia Puchatka w Wyśmierzycach — skąd pochodzą te dane?

Dane pochodzą z publikacji zbiorczej Systemu Informacji Oświatowej (dane.gov.pl, zbiór 839), stan na 30 września. Pokazujemy skalę placówki – liczbę uczniów, oddziałów i nauczycieli – a nie wyniki nauczania: te nie są publikowane na poziomie pojedynczej szkoły. Metodologia: z-dykty.pl/metodologia.

Źródło: publikacja zbiorcza Systemu Informacji Oświatowej (dane.gov.pl, zbiór 839), stan na 30 września. Pokazujemy skalę placówki – liczbę uczniów, oddziałów i nauczycieli – a nie wyniki nauczania: te nie są publikowane na poziomie pojedynczej szkoły. Fakty o instytucjach, nie osobach (zasada #4/#5). Zbiór źródłowy ↗