Przejdź do treści
z-dykty.pl

Przedszkole Prywatne "Promyczek"

Przedszkole · niepubliczna · Pruszcz Gdański · gmina Pruszcz Gdański

Uczy się tu 31 uczniów.

To mniej niż w połowie placówek tej gminy — mediana wynosi tam 71 uczniów. Rejestr wykazuje w tej gminie 52 placówek.

Uczniowie

31

Oddziały

2

Nauczyciele

4

Uczniów na oddział

15,5

Na jednego nauczyciela przypada 7,8 uczniów. Liczby pochodzą ze stanu na 30 września (2024/2025) – to skala placówki, nie ocena jej pracy.

Numer RSPO

13265

Rodzaj wpisu

samodzielna

Organ prowadzący

Barbara Galska

Typ organu

Osoba fizyczna

Inne placówki w gminie Pruszcz Gdański

Wszystkie placówki gminy Pruszcz Gdański

Najczęstsze pytania — Przedszkole Prywatne "Promyczek"

Ilu uczniów ma Przedszkole Prywatne "Promyczek"?

Do placówki Przedszkole Prywatne "Promyczek" (Pruszcz Gdański, gmina Pruszcz Gdański, pow. gdański, woj. pomorskie) uczęszcza 31 uczniów w roku szkolnym 2024/2025. Mediana dla gminy to 71 uczniów — ta placówka ma mniej niż w połowie placówek tej gminy. Dane z rejestru placówek oświatowych (SIO), stan na 30 września.

Ile oddziałów ma Przedszkole Prywatne "Promyczek" i ilu uczniów przypada na oddział?

Placówka ma 2 oddziałów, czyli średnio 15,5 uczniów na oddział. Mediana dla gminy to 17,8 uczniów na oddział — ta placówka ma mniej niż w połowie placówek tej gminy. To liczebność sprawozdana do SIO, nie liczebność klasy na konkretnej lekcji.

Ilu nauczycieli ma Przedszkole Prywatne "Promyczek"?

W placówce pracuje 4 nauczycieli, czyli na jednego nauczyciela przypada 7,8 uczniów. Liczba obejmuje wszystkie formy zatrudnienia sprawozdane do SIO.

Przedszkole Prywatne "Promyczek" — kto jest organem prowadzącym?

Organem prowadzącym jest Barbara Galska. Placówka ma status: niepubliczna. Organ prowadzący odpowiada za finansowanie i organizację pracy placówki.

Gdzie znajduje się Przedszkole Prywatne "Promyczek"?

Przedszkole Prywatne "Promyczek" działa w: Pruszcz Gdański, gmina Pruszcz Gdański, pow. gdański, woj. pomorskie. W tej gminie rejestr SIO wykazuje 52 placówek oświatowych.

Jaki numer RSPO ma Przedszkole Prywatne "Promyczek"?

Numer RSPO tej placówki to 13265. RSPO (Rejestr Szkół i Placówek Oświatowych) to identyfikator nadawany przez system SIO — nazwa placówki zmienia się przy reorganizacji, numer zostaje, więc to po nim łączymy dane z różnych roczników.

Przedszkole Prywatne "Promyczek" — skąd pochodzą te dane?

Dane pochodzą z publikacji zbiorczej Systemu Informacji Oświatowej (dane.gov.pl, zbiór 839), stan na 30 września. Pokazujemy skalę placówki – liczbę uczniów, oddziałów i nauczycieli – a nie wyniki nauczania: te nie są publikowane na poziomie pojedynczej szkoły. Metodologia: z-dykty.pl/metodologia.

Źródło: publikacja zbiorcza Systemu Informacji Oświatowej (dane.gov.pl, zbiór 839), stan na 30 września. Pokazujemy skalę placówki – liczbę uczniów, oddziałów i nauczycieli – a nie wyniki nauczania: te nie są publikowane na poziomie pojedynczej szkoły. Fakty o instytucjach, nie osobach (zasada #4/#5). Zbiór źródłowy ↗